Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ADPL-R-A

Ajd ovdje bi dobro došao koji komentar..

Cup&Handle? target zona ljubičasto..

ovaj obrazac predstavlja nastavak trenda, a kod tebe je obrazac preokreta trenda, nekažem da neće probiti, ali i ako probije nije zbog ovog obrasca
[/quote]

Što se čudiš. pa vidiš da traži HS na dnu trenda i obratno.
i kad se u prolazu proleti kroz neke targete, biti će veselja zbog odrađenih targeta i dobrih analiza

Frankly my dear, I don't give a damn!


The Chinese apparently have a plan to swap their USDollars for Euros, using the Greek back door.

geografski gledano, najviše treasuriesa se proda u veliku britaniju.
kako to, zašto?
jer je london najveće tržište na kojem sudjeluju najveći kupci (kina).



ADPL-R-A

Ajd ovdje bi dobro došao koji komentar..

Cup&Handle? target zona ljubičasto..

ovaj obrazac predstavlja nastavak trenda, a kod tebe je obrazac preokreta trenda, nekažem da neće probiti, ali i ako probije nije zbog ovog obrasca
[/quote]
Moje je mišljenje da mu ne mora nužno prethoditi rastući trend.. Al’ tko šljivi moje mišljenje..

@nosorog
živio ti meni..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43


EUR/USD update

Throwback je formirao novi inv. H&S koji bi mogao biti i baza Big W-a.. target 1,42..
Zanimljiva situacija..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Khmm – bravo 100 [thumbsup]

Evo, da i ja doprinesem nešto ovoj temi u tvom stilu.

Primjerice njemačka burza. Pisao sam pre jedno 10 dana o mogučnosti potencijalnog rasta dionice Allianz kada je bila cijena cca 84. Danas je cca. 90.

Za one, koji vole dionicu PTKM evo i adekvarne dionice BASF.

Obe dionice imaju dugoročno još uvijek veliki potecial za rast.

Evo i grafovi:

P.S: Index sp 500 morao bi se ovih dana barem minimalno iskorigirati jedno 30-40 bodova (možda tek 3.11. poslije izbora u kongresu) prije nego krene do kraja godine prema targetu od 1251.

PTKM-R-A

Evo dugoročna, da vam zapalim maštu.. Nategnuta, kao i uvijek.. Inv. H&S.. target zona ljubičasta..

Živjeli!

ps. Hvala, kolega Knecht..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

kolega Khmm,

Molio bih Vas TA za DIOK-i. Hvala!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


@ Khmm
SNHO- mislim da treba spomenuti dvostruki vrh 245 sa linijom vrata 185 (retestirana 07.10?) sa targetom u zoni između 115 (vrh 05.06 2009) i 128 ( 38.2% ukupnog rasta)
– mogući odbijanac sa popunjenim gapom od zone 150 ( 50% ukupnog rasta) do SMA20(tj) ?
lp

Kolega, simpatični su vam bili ovi targeti na bidu [lol]
A da ih malo preselite na stranu aska ?
Što onda kažu Vaše nišanske sprave [rolleyes] ?

Kolega Khmm ?

@kvart99

Sve po planu vožnje..

Da dodam.. Nemojte zezat kolegu MrRi-a jer sve što je napisao, stoji.. On je jedan od rijetkih ovdje koji se trudi..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


kolega Khmm,

Molio bih Vas TA za DIOK-i. Hvala!


Uh.. Ovo će bit jedna jaaako nategnuta analiza..
Descending broadening wedge.. Probijen na gore.. Barem je tako na linearnoj skali.. Target zona je označena uz napomenu da ju treba uzeti sa veeelikom dozom rezerve..
Otpor na RSI-u je probijen.. Dugoročno izgleda dobro..
Kratkoročno ste naletjeli na otpor (crvena linija)..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43


EUR/USD update

Throwback je formirao novi inv. H&S koji bi mogao biti i baza Big W-a.. target 1,42..
Zanimljiva situacija..
[/quote]

Hvala na dobrim željama. tristo godina ću ja.
eur usd imaš jedan veliki obrazac, error magnus [yawn]
target 1,36

Frankly my dear, I don't give a damn!



@kvart99

Sve po planu vožnje..

Da dodam.. Nemojte zezat kolegu MrRi-a jer sve što je napisao, stoji.. On je jedan od rijetkih ovdje koji se trudi..

Upravu si,

zato svaki trud treba i pohvaliti. [thumbsup]Najlakse je srati po drugome.

New Report

Close