Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ATGR-R-A

Ascending inverted scallop.. konačna potvrda prelaskom 820Kn.. target u zoni od 860-890Kn..
zasad stidljive divergencije na 60-min. grafu + higher low i skrivena poz. div. na dnevnom..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Khmme,
može analiza za ADPL ako ti se da?

tnx


Khmme,
može analiza za ADPL ako ti se da?

tnx


Može..

Dao sam ih već par (rastući trokut, inv. H&S, measured move up)..
Možda bi to bio i rounding bottom.. potvrda prelaskom 110Kn.. target cca 150Kn..
Sve se nekako slaže i sve mi je ovdje bullish..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

KHMM, vidim da si raspoložen kakvo ti je viđenje đure

pepe7


Dao sam ih već par (rastući trokut, inv. H&S, measured move up)..
Možda bi to bio i rounding bottom.. potvrda prelaskom 110Kn.. target cca 150Kn..
Sve se nekako slaže i sve mi je ovdje bullish..

Sretno!

bili to moglo doli do 95, pa drška od šalice? Jesam plavuša?



Dao sam ih već par (rastući trokut, inv. H&S, measured move up)..
Možda bi to bio i rounding bottom.. potvrda prelaskom 110Kn.. target cca 150Kn..
Sve se nekako slaže i sve mi je ovdje bullish..

Sretno!

bili to moglo doli do 95, pa drška od šalice? Jesam plavuša?

[/quote]
Sve može.. Vidjet ćemo..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


KHMM, vidim da si raspoložen kakvo ti je viđenje đure

DDJH-R-A

Stislo vas je malo na tjednom.. Sve je na slici..
A i dnevni ne izgleda dobro.. Rastući trokut probijen na dolje.. Target cca 25Kn..

Sretno?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

khmm molio bi te kako vidis analizu ptkm

ADPL-R-A

Ajd ovdje bi dobro došao koji komentar..

Cup&Handle? target zona ljubičasto..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


khmm molio bi te kako vidis analizu ptkm

Evo..

Pennant odrađen.. Neg. divergencije se slažu.. Nisam očekivao ni ovaj posljednji rast, ali evo..
Ili slijedi pad ili se formira još jedan pennant.. A kanal vam je opak.. Ovo je onak, brzinski..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

NEW DOLLAR SWAP WINDOW MADE BY CHINA

China is dumping USTreasurys by way of the Europe, using a back door whose design was handed to them. Their support of the Greek Govt debt jammed that door wide open. Thus the rising Euro currency without justification, one of a few factors. Usage of the window has led to an indirect Chinese forced devaluation of the USDollar, an extremely clever action.

The Chinese apparently have a plan to swap their USDollars for Euros, using the Greek back door.

A well placed banker source in Europe passed an opinion along. The German Euro supporters have been caught flat-footed, inattentive to guard the door. By refusing to permit a default in Southern Europe of sovereign debt, the Euro Central Bank and EU leaders have exposed a vulnerable pathway soon possibly to turn into a highway. The banker source wrote, "After having de-facto bought Greece, the Chinese are now members of the Euro system or Greece is now a member of two currency systems, to be used at will.

So China will now use its USTreasury Bonds to buy Euros, which will be used to buy Greek Govt bonds. These bonds will be guaranteed by Germany. This is very clever and no one saw the dual usage of the system, except a few very clever people. The politicians in Berlin and bankers in Frankfurt were sleeping at the wheel as usual and now will pay a heavy price."

Obey Ferengi Rules of Acquisition


ADPL-R-A

Ajd ovdje bi dobro došao koji komentar..

Cup&Handle? target zona ljubičasto..

ovaj obrazac predstavlja nastavak trenda, a kod tebe je obrazac preokreta trenda, nekažem da neće probiti, ali i ako probije nije zbog ovog obrasca

New Report

Close