Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INGR-R-A

H&S.. target cca 20,4 Kn..

Sretno?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

ma, ne može se HS pojavit nakon 700 mjeseci kontinuiranog pada, obrati malo pažnju na kontekst formacija, svaka ima svoje značenje i mjesto radnje u priči (na grafu).


ma, ne može se HS pojavit nakon 700 mjeseci kontinuiranog pada, obrati malo pažnju na kontekst formacija, svaka ima svoje značenje i mjesto radnje u priči (na grafu).

a inv. h&s nakon rasta?

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Zašto ljudima jednostavno ne kažete da dionice idu na:

ADPL > 100
ADRS-P > 320
ERNT > 1500
KOEI > 500
itd.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Zašto ljudima jednostavno ne kažete da dionice idu na:

ADPL > 100
ADRS-P > 320
ERNT > 1500
KOEI > 500
itd.


da …nisu ih dovoljno iscjedili…..i ovu malu sacicu ljudi koje navlace [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

baš ga gledam [cry]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

hvala


@tomo7

SNHO-R-A

Pisao sam već o ovoj dionici.. Broadening top formiran.. Po meni, postojao je potencijal da se proboj odradi na gore (bio je to u nekakav djelomični pad u formaciji koji se zaustavio na .5 fibo rasta, iza njega je ostao i gap koji je odrađen na popriličnom volumenu.. pisao sam o tom u prošloj analizi).
Proboj na gore nije se dogodio i formirala se negativna divergencija.. To je povuklo dionicu dolje, te je i isprobijala sve moguće potpore na svim mjerilima..

Dobra stvar je to što se upravo formira skrivena pozitivna divergencija koja bi morala odradit nekakav rast.. Također potpora bi se morala nać zatvaranjem gapa na 163Kn.. To bi znaćilo da bi se odbijanac morao dogoditi od trenutnih razina.. Do kud, ne znam.. Možda do nedavno probijene linije potpore na RSI-u..

Uglavnom, da sažmem.. Rast bi se morao dogoditi i to od trenutne razine cca 163Kn.. Ovo je kratkoročan trejd.. Vjerojatno isplativ (ali i riskantan)..

Sretno!
[/quote]


@ Khmm
SNHO- mislim da treba spomenuti dvostruki vrh 245 sa linijom vrata 185 (retestirana 07.10?) sa targetom u zoni između 115 (vrh 05.06 2009) i 128 ( 38.2% ukupnog rasta)
– mogući odbijanac sa popunjenim gapom od zone 150 ( 50% ukupnog rasta) do SMA20(tj) ?
lp

pepe7


EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43

Cijena ti pala na oko 1,39 znači ispod linije vrata. Što sada??????? [shocked]



EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43

Cijena ti pala na oko 1,39
znači ispod linije vrata. Što sada??????? [shocked]
[/quote]

Kad padne ispod linije vrata uglavnom dobije po kičmi!

LEAVE THE WORLD BEHINED


EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43

Prvo se gleda dnevni graf a tek onda satni.

Čisti H&S top

“A man's got to do what a man's got to do”



EUR/USD

Inverted H&S.. target cca 1,43

Cijena ti pala na oko 1,39 znači ispod linije vrata. Što sada??????? [shocked]
[/quote]
Throwback.. Prilika za kupnju.. Nastavak slijedi.. IMHO

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close