Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ferengi –

Izgleda, da dollar neće dobit po piksi. Prvi target mu je tek nadam se cca. 1,36 EUR/USD.

Evo graf od 15 min. [rolleyes]

P.S. MrRi – kao što su forumaši već ovdje za tebe rekli. Svaka čast tebi na trudu i znanju. Nemoj trošiti energiju na provokatore (bolje idi zaradi neku lovu), koji nisu sposobni na ovu temu zaljepit ma biilo kakav graf. Ajd. [thumbsup]

trokuti i trokutići
ovisno o perspektivi [lol]
dica. ima vrimena, naučit će nešto do starosti

a tek smo na pol tjedna…

pitanje za kolegu khmm

kakvo vam je sad viđenje snholdinga ako može kakav grafić,

zar niko nema nikakav odgovor ili crtež za tisak ili đuru, ponovo bi zamolio

HVALA

pepe7


trokuti i trokutići
ovisno o perspektivi [lol]
dica. ima vrimena, naučit će nešto do starosti


nauči nas ti, što je pjesnik htio reći ovim postom….čisto da u starosti ne umremo od neznanja.tnx



trokuti i trokutići
ovisno o perspektivi [lol]
dica. ima vrimena, naučit će nešto do starosti


nauči nas ti, što je pjesnik htio reći ovim postom….čisto da u starosti ne umremo od neznanja.tnx
[/quote]

Vaš link

…sretno…
[thumbsup]

Krepat ma ne molat



trokuti i trokutići
ovisno o perspektivi [lol]
dica. ima vrimena, naučit će nešto do starosti


nauči nas ti, što je pjesnik htio reći ovim postom….čisto da u starosti ne umremo od neznanja.tnx
[/quote]

nisan pjesnik, al nek ti bude
s vrimena na vrime, napravin na malom uzorku, PA malog investitora na zse, pa sam tako tila i ovin grafima
što san saznala?
-znaš tehničku analizu barem isto toliko koliko i ja
-trokute na brodarima nisi vidija na vrime, zato što ih nisi tija vidit – rekli bi po naški, oči širom zatvorene
-misliš da ja ovakvim grafima utičem na vridnost papira, kojih si i sam vlasnik nekoliko komada
-i zadnje, al u to nisan sigurna, na drugim temama, pod drugim imenom, drukaš na rast brodara
[yawn]




trokuti i trokutići
ovisno o perspektivi [lol]
dica. ima vrimena, naučit će nešto do starosti


nauči nas ti, što je pjesnik htio reći ovim postom….čisto da u starosti ne umremo od neznanja.tnx
[/quote]

nisan pjesnik, al nek ti bude
s vrimena na vrime, napravin na malom uzorku, PA malog investitora na zse, pa sam tako tila i ovin grafima
što san saznala?
-znaš tehničku analizu barem isto toliko koliko i ja
-trokute na brodarima nisi vidija na vrime, zato što ih nisi tija vidit – rekli bi po naški, oči širom zatvorene
-misliš da ja ovakvim grafima utičem na vridnost papira, kojih si i sam vlasnik nekoliko komada
-i zadnje, al u to nisan sigurna, na drugim temama, pod drugim imenom, drukaš na rast brodara
[yawn]
[/
quote ha ha, ne…imam sam o jedan nick a od brodara samo nešto malo atpl sa solidnim ulazom(nešto malo preko 800) evo to je najiskrenije.malo po malo dokupljujem.

Wall Street bounces on weak dollar, strong earnings
Wall Street bounced back on Wednesday as a fall in the dollar spurred buying in industrial and commodity-……..
Dollar Drops to 15-Year Low Versus Yen as Fed Cites `Modest’ U.S. Recovery

‘oćemo ponoviti gradivo večeras što se tiče dolara. [lol] [lol]

@tomo7

SNHO-R-A

Pisao sam već o ovoj dionici.. Broadening top formiran.. Po meni, postojao je potencijal da se proboj odradi na gore (bio je to u nekakav djelomični pad u formaciji koji se zaustavio na .5 fibo rasta, iza njega je ostao i gap koji je odrađen na popriličnom volumenu.. pisao sam o tom u prošloj analizi).
Proboj na gore nije se dogodio i formirala se negativna divergencija.. To je povuklo dionicu dolje, te je i isprobijala sve moguće potpore na svim mjerilima..

Dobra stvar je to što se upravo formira skrivena pozitivna divergencija koja bi morala odradit nekakav rast.. Također potpora bi se morala nać zatvaranjem gapa na 163Kn.. To bi znaćilo da bi se odbijanac morao dogoditi od trenutnih razina.. Do kud, ne znam.. Možda do nedavno probijene linije potpore na RSI-u..

Uglavnom, da sažmem.. Rast bi se morao dogoditi i to od trenutne razine cca 163Kn.. Ovo je kratkoročan trejd.. Vjerojatno isplativ (ali i riskantan)..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@ Khmm
SNHO- mislim da treba spomenuti dvostruki vrh 245 sa linijom vrata 185 (retestirana 07.10?) sa targetom u zoni između 115 (vrh 05.06 2009) i 128 ( 38.2% ukupnog rasta)
– mogući odbijanac sa popunjenim gapom od zone 150 ( 50% ukupnog rasta) do SMA20(tj) ?
lp

Krepat ma ne molat

@MrRi

Slažem se.. Treba pričekat reakciju tržišta..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close