Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Iznad 100 SMA smo i to je dobro, ali hitno se moramo vratiti u ovaj kanal.
Ova mala skrivena bikovska divergencija na stohasticu bi morala pomoći.

može jedan graf za atpl…sa SMA….tnx
[/quote]

Odeš lijepo tu: http://www.teletrader.com/_markets/security_detail.asp?SymbolName=tts-13907577&minisite= i klikneš na ovaj mali kvadratić gore u kantunu što piše JT. I onda samo upišeš ticker koji oćeš i sa strane odabireš koje oćeš indikatore. 😉

@ kjelic
to te ja pitam !
ne znam da li je drugi val ili ne ali je FAZ vrlo blizu dna (tj. možda ga je već i napravio), s&p možda i dobaci do cca. 1195 i to je to.
E sad, kuda dalje nemam pojma ali ću ponovo ući u FAZ. Naravno, možda sam potpuno u krivu …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Iznad 100 SMA smo i to je dobro, ali hitno se moramo vratiti u ovaj kanal.
Ova mala skrivena bikovska divergencija na stohasticu bi morala pomoći.

Ili ne moramo.. Potpora drži.. Kanal malo modificiran, al’ zasad šljaka..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

@pinbal….
[thumbsup] za SP…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



Iznad 100 SMA smo i to je dobro, ali hitno se moramo vratiti u ovaj kanal.
Ova mala skrivena bikovska divergencija na stohasticu bi morala pomoći.

Ili ne moramo.. Potpora drži.. Kanal malo modificiran, al’ zasad šljaka..
[/quote]

Da, to sam i ja rekao na svom "domicilnom" forumu prije par dana (da se kanal može i malo drugačije povući i da tako dozvoljava još malo pada).
Ali sad već dalje nema puno prostora za pad ako želimo zadržati ovaj kakav takav up trend koji traje od sredine 7. mjeseca.


@ kjelic
to te ja pitam !
ne znam da li je drugi val ili ne ali je FAZ vrlo blizu dna (tj. možda ga je već i napravio), s&p možda i dobaci do cca. 1195 i to je to.
E sad, kuda dalje nemam pojma ali ću ponovo ući u FAZ. Naravno, možda sam potpuno u krivu …

zadnje dno je na 11.86 mislim. Ako i kupis recimo na 12.xx SL je na 11.85 . Dakle tocno odredis gubitak u slucaju pada.
Ako bi gledali statistiku u zadnja 4 mjeseca na grafu 60D, 2H imao je oko 12 gapova i sve ih je popunio, cak i najmanje. Sada imamo 2 nepopunjena gapa: veci na cca 16.50 i manji na 18$.
Ja cekam ovaj prvi. 🙂
Dok ne probije 11.85 IMO ovo je priprema za rast FAZa.

Upravo sam obnovio graf Crobexa(Amibroker); MA 50 na dnevnom grafu je na 1189 , a index za bod viši. Ako probije prema dolje 2 dana zaredom…ja nebi drzao dionice.

Zivjeli!

svi koji trguju u americi…pa trenutni pušing na dolaru je 15 % u mjesec i po-dva..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


svi koji trguju u americi…pa trenutni pušing na dolaru je 15 % u mjesec i po-dva..

Da budemo precizni u 3 mjeseca ca. USD index oko 13% u minusu.

lp onima koji trguju u USA.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

da budemo još precizniji … u 4 i pol mjesca je pao 19,2% ……… a luka ploče ni zericu

lp

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


svi koji trguju u americi…pa trenutni pušing na dolaru je 15 % u mjesec i po-dva..

Jeste, ali mislim kako krece novi dugorocni UP trend za $.
A di bi znacio pad i zlata i srebra.
VIdjet cemo.


da budemo još precizniji … u 4 i pol mjesca je pao 19,2% ……… a luka ploče ni zericu

lp

Možda da se, što se tiče LKPC, ipak držimo Cromanove analize, ipak njega štujete najviše od svih tehničara, on je to navodno prociejnio na jako visoko..

Naravno za one koji vjeruju u BRA..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



da budemo još precizniji … u 4 i pol mjesca je pao 19,2% ……… a luka ploče ni zericu

lp

Možda da se, što se tiče LKPC, ipak držimo Cromanove analize, ipak njega štujete najviše od svih tehničara, on je to navodno prociejnio na jako visoko..

Naravno za one koji vjeruju u BRA..

lp
[/quote]

daaa???

na koliko je tebi rekao?
meni je samo rekao da to ne kupujem iznad 750kn

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

New Report

Close