Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa daj te ljudi već jednom ajmo gori 10% ili dolje 15% da se nešto počne dešavati [pray]

danas opet crobi test na 1930

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

evo jednog mog grafa prije par tjedana postanog na ovoj temi…doduše, prije njega sam imao drugaciji pogled, no brzo sam promjenio mišljenje i za sada sve štima..
Jedino malo zeza volumen

prisjetimo se

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

pozdrav brutalnom kapitalu i FAZANIMA…..
Ja bi molio ako netko može postat graf jdpl da vidimo hoće li taj target od 105….
Imam još 5 % keša pa me žulja….
Lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


evo jednog mog grafa prije par tjedana postanog na ovoj temi…doduše, prije njega sam imao drugaciji pogled, no brzo sam promjenio mišljenje i za sada sve štima..
Jedino malo zeza volumen

prisjetimo se

Možda ima šansu ako probije uz povećan volumen



evo jednog mog grafa prije par tjedana postanog na ovoj temi…doduše, prije njega sam imao drugaciji pogled, no brzo sam promjenio mišljenje i za sada sve štima..
Jedino malo zeza volumen

prisjetimo se

Možda ima šansu ako probije uz povećan volumen
[/quote]
Kolega, to je graf prije cca 3 tjedna kad je spx bio 1125..danas je 1160..dakle probijeni su otpori, ali je volumen bio mali

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

za one koji žele znati više….
e sad ni povoljna konstelacija zvijezda nije pomogla fazovcima…
kao što rekoh proboj simetričnoga trokuta prema dolje… prva potpora na cca 11.80… ako ta padne…
govorim o dnevnom grafu

Scio me nihil scire


za one koji žele znati više….
e sad ni povoljna konstelacija zvijezda nije pomogla fazovcima…
kao što rekoh proboj simetričnoga trokuta prema dolje… prva potpora na cca 11.80… ako ta padne…
govorim o dnevnom grafu

zar vi niste prije par dana prikazivali faz kao dobru kupnju…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




evo jednog mog grafa prije par tjedana postanog na ovoj temi…doduše, prije njega sam imao drugaciji pogled, no brzo sam promjenio mišljenje i za sada sve štima..
Jedino malo zeza volumen

prisjetimo se


Oprosti kolega, na brzinu sam gledao

Možda ima šansu ako probije uz povećan volumen
[/quote]
Kolega, to je graf prije cca 3 tjedna kad je spx bio 1125..danas je 1160..dakle probijeni su otpori, ali je volumen bio mali
[/quote]

krivo ste shvatili…. reko sam za fazovce…što ne znači da sam ga kupio…naprotiv ako pratite što pišem, znate da pratim spix i da sam bullish. Usput tehničar nikad ne bi kupio faz u onom trokutu kod padajućeg trenda….
nego da se mi vratimo na spix…. po meni volumen sada ima ključnu ulogu… i raste u prosjeku od 07.09.

Scio me nihil scire

Mali intermezzo. Puno je bilo pokušaja da se ovo okarakterizira ko inverted H&S, no to jednostavno ne može biti ta ista formacija – možda izgleda tak, ali po pravilima nije.Kolegu BOBa (ewti) su Japanci sj… – tehnički moraš priznati da je navlačilo prema dole 🙂 Za ubuduće… Inverted H&S su snažni reversal paterni i ko takvi nastaju na dnu negativnog trenda čije dno smo vidli u 3. mjesecu prošle godine (neda mi se slikati) pa smo imali bull run dao soma i dvjesto, a ovo sad nije bio negativan trend nego jednostavno pullback pa ovaj H&S ne igra igru na ovom mjestu. Sad smo imali niz manjih kojekakvih H&S u sideways kretanju koji su stvarno otežavali situaciju čime se stvorio masivni simetrični trokut (poteži od 2007 i doke od 3. mjeseca) i jučer smo vidli proboj prema gore (ako možemo to nazvati probojem zbog ne potvrde danas i isčekivanja petka).




evo jednog mog grafa prije par tjedana postanog na ovoj temi…doduše, prije njega sam imao drugaciji pogled, no brzo sam promjenio mišljenje i za sada sve štima..
Jedino malo zeza volumen

prisjetimo se

Možda ima šansu ako probije uz povećan volumen
[/quote]
Kolega, to je graf prije cca 3 tjedna kad je spx bio 1125..danas je 1160..dakle probijeni su otpori, ali je volumen bio mali
[/quote]

http://www.businessinsider.com/bubble-alert-naked-tabloid-girl-comment-on-gold-reaching-1340-2010-10 [wink]

New Report

Close