Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemaš neku treću opciju?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



@alibaba1

sta ne vidis da je xman nacrtao korekciju do 1070?

Novi podaci – nove analize, što bi rekao Croman

Pa uz ovakav promet mi smo osuđeni na tapkanje u mjestu…..
Pa tko će prodavati….
Pa mi smo da nema ovih fondovskih igračaka već na 1700 po cijenama….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

kad se vec spomine FAZ…. vidjet cemo kamo ce probit ovaj simetrični trokut…. za fazovce, rekao bi dobra konstelacija….macd dao kupovni signal pred nekoliko dana, rsi u uzlaznom trendu.Čeka se dmi.

Scio me nihil scire

a indeksi opet gore i još gore i jako gore [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


a indeksi opet gore i još gore i jako gore [thumbsup]

[thumbsup]

Frankly my dear, I don't give a damn!

rogati ..nosonjo @ imas siroku paletu pracenja indexa ,svestran igrac [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Moj alat mi kaže da smo do 16:00 u zelenom.

tko govori o CROBEXU?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo probio… sad si racunajte target

Scio me nihil scire


evo probio… sad si racunajte target


A sta si probio ako se moze znat!!!!!!

sta te muci?

Scio me nihil scire

New Report

Close