Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li je ovaj pitchfork ok?


mozda i bude po ovim vilama….ali slucajno….nisu dobro nacrtane..
nemozemo crtat kak nam pase [wink]
NHF

Na ovaj način možemo crtati:

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



mozda i bude po ovim vilama….ali slucajno….nisu dobro nacrtane..
nemozemo crtat kak nam pase [wink]
NHF

Na ovaj način možemo crtati:

[/quote]

dajte ljudi, shvatite sustinu ovog alata.

Andrews je istrazivao mogu li se prirodni (zakoni fizike) prijmenjivati na financijskim trzistima.
tako je ustvrdio da da cijena cesto gravititra nekoj "srednjoj vrijednosti".

nadjite srednju vrijdednost oko koje gravititra cijena i eto Vam Andrewsovih vila.

***obrisano***

zato što nema velike zarade i stojimo na mjestu
kad bi letili malo gore pa za 3 dana opet tolko doli vi tehničari bi puno zaradili s svoji alatima, vilama…
ali došlo doba da se ljubav proba tj. mislio sam da se bude u dionicama i da branimo hr firme kao što su naši očevi branil hr u ratu pozzzz zubić vila

bas malo gledam grafove…

evo pronasao sam neke targete za DAX i Crobex:

DAX – ukoliko probije 6130, ide prema 5915 – to je target double topa i "linija rastuceg trokuta", treba biti oprezan s kupnjom ukoliko RSI ne dodje na cca 40.
gotovo sam siguran da ce biti probijen 6130 jer je MACD u jakom Sell signalu.

Crobex – malo nezgodan graf – jedino sto vidim je double top obrazac (ili moguci Big M) na 1926.
tu je i gornja linija padajuceg kanala (ili pickworka)
ukoliko probije 1895 ide na minimalno 1850 – ja mislim da ce sigurno ici dole.



mozda i bude po ovim vilama….ali slucajno….nisu dobro nacrtane..
nemozemo crtat kak nam pase [wink]
NHF

Na ovaj način možemo crtati:
[/quote]
može svakako osim kak je tigrus nacrto.
alibaba nisu dobre nego su odlične, ja po njima vozim tj. stojim na parkingu već 6 mjeseci.




mozda i bude po ovim vilama….ali slucajno….nisu dobro nacrtane..
nemozemo crtat kak nam pase [wink]
NHF

Na ovaj način možemo crtati:
[/quote]
može svakako osim kak je tigrus nacrto.
alibaba nisu dobre nego su odlične, ja po njima vozim tj. stojim na parkingu već 6 mjeseci.
[/quote]

a kaj si ti ovo stavio u prilog?
daj provjeri da nisi htio neku drugu sliku staviti…,

ATPL :
– realna opasnost proboja linije vrata dvostrukog vrha (850) sa targetom u zoni 750 (otpor zona 788-800)

Krepat ma ne molat


ATPL :
– realna opasnost proboja linije vrata dvostrukog vrha (850) sa targetom u zoni 750 (otpor zona 788-800)

Za nekoga opasnost, za nekoga svečanost proboja… [lol]

Frankly my dear, I don't give a damn!

Ovdje upišite svoj komentar…

The difficulty lies not so much in developing new ideas as in escaping from old ones




mozda i bude po ovim vilama….ali slucajno….nisu dobro nacrtane..
nemozemo crtat kak nam pase [wink]
NHF

Na ovaj način možemo crtati:
[/quote]
može svakako osim kak je tigrus nacrto.
alibaba nisu dobre nego su odlične, ja po njima vozim tj. stojim na parkingu već 6 mjeseci.
[/quote]

Ne razumijem se toliko u ta oruđa ali meni su iste okrenute prema desno, a onaj dio od metala počinje u 3. mjesecu. [lol]




mozda i bude po ovim vilama….ali slucajno….nisu dobro nacrtane..
nemozemo crtat kak nam pase [wink]
NHF

Na ovaj način možemo crtati:
[/quote]
može svakako osim kak je tigrus nacrto.
alibaba nisu dobre nego su odlične, ja po njima vozim tj. stojim na parkingu već 6 mjeseci.
[/quote]

Ne razumijem se u te vile i grablje i sl. ali ja u alibabinim crtarijama vidim neke vile okrenute prema desno, a onaj dio od metala počinje u 3. mjesecu. [lol] [lol]

New Report

Close