Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT salica ili linija otpora

zanimljiva situacija na HTu.

1. salica
2. linija otpora
3. MACD u buy signalu

sto ce pobijediti?

linija otpora
ili
MACD i salica.

[proud]

…..dobar dan svima…molim malu pomoć korisnika TeleTradera….kako ili pod kojom kategorijom mogu pronači i editirati na graf stupićasti grafikon na kojem je prikazan volumen trgovine….hvala lijepa…ako je moguće da mi citirate naziv alata….nisam nepismen ali ga bogme nemogu naći… [kiss]

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)


…..dobar dan svima…molim malu pomoć korisnika TeleTradera….kako ili pod kojom kategorijom mogu pronači i editirati na graf stupićasti grafikon na kojem je prikazan volumen trgovine….hvala lijepa…ako je moguće da mi citirate naziv alata….nisam nepismen ali ga bogme nemogu naći… [kiss]

http://www.sfera-station.com

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


…..dobar dan svima…molim malu pomoć korisnika TeleTradera….kako ili pod kojom kategorijom mogu pronači i editirati na graf stupićasti grafikon na kojem je prikazan volumen trgovine….hvala lijepa…ako je moguće da mi citirate naziv alata….nisam nepismen ali ga bogme nemogu naći… [kiss]

Ovako…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



…..dobar dan svima…molim malu pomoć korisnika TeleTradera….kako ili pod kojom kategorijom mogu pronači i editirati na graf stupićasti grafikon na kojem je prikazan volumen trgovine….hvala lijepa…ako je moguće da mi citirate naziv alata….nisam nepismen ali ga bogme nemogu naći… [kiss]

Ovako…
[/quote]
ili CTRL+T > Volume.

….da…već sam to pokušao ali mi prozor koji se otvori u podnožju ne sadrži nikakve stupce…jednostavno je prazan…kao da nije bilo nikakvog prometa….pomislim sam za sebe da sam baš neki teeeški seljak ili ipak ima još nešto da se odradi???’….molim mali dodatak na pomoć… [pray]

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

PODR-R-A tjedni graf:
Cijena oko dvostrukog fibo otpora – potpore, Bollinger se sužava, neg. divergencija slow. stoch. ako gledamo jedan kraći period

HT-R-A

Može i ovako.. rounding bottom.. target v2 bi bio oko 400kn..
a možda bude i ovako i onako.. tko zna..

ADRS-P-A

Isto.. Rounding bottom.. target oko 380kn..

Ajd baš da vidim.. Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


….da…već sam to pokušao ali mi prozor koji se otvori u podnožju ne sadrži nikakve stupce…jednostavno je prazan…kao da nije bilo nikakvog prometa….pomislim sam za sebe da sam baš neki teeeški seljak ili ipak ima još nešto da se odradi???’….molim mali dodatak na pomoć… [pray]

ja sam imao isti problem i ovo ga je rješilo,
al nemoj me pitat dodata pitanja jer je bilo prije godinu i pol.

Pozdrav kako ne bi zatrpavao temu suhoparnim objašnjenjima, javljam se ovim putem. Najverojatniji uzrok problema je promjena putanje u Professionalu ka lokaciji s koje aplikacija poziva indikatore. Evo objašnjenja: Sve datoteke indikatora su smještene na lokacije: VISTA – C:\Users\\AppData\Roaming\Professional\ToolsSource\IndicatorsToolsSource\Indicators XP – C:\Documents and Settings\\Application Data\Professional\ToolsSource\Indicators Kada se želi postaviti indikator na grafikon, Professional pristupa toj lokaciji tražeći datoteku konkretnog indikatora. Ovaj problem nastaje kada Professional nije u mogućnosti da pristupi toj lokaciji. Vjerojatan razlog problema je što ste promijenili putanju do lokacije gdje su smješteni indikatori ili ste promijenili odredišni direktorij prilikom instalacije samog programa. Putanja se može promjeniti tako da odete na Tools/Options/File Locations, zatim dvoklik na Analysis Tools, pa pronađete gdje je direktorij: ToolsSource\Indicators. Moguće je i da je promjenjen naziv direktorija u kojem su smješteni indikatori. Ako je to slučaj, potrebno je vratiti naziv svih izmjenjenih foldera na njihova defaultna imena.


tvoj savjet(što donosi taj trokut)

Zubati, mislim da ti je sad jasno sto je donosio taj trokut na atgr [yawn]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Nisan tehnicar Ali vidim kuda to sve die ameri perm. 11000 zlato perk 1300 dollar….
Samo je pitanje Dana kada krecemo ,ako sodium po pad kada smo kasnili par mjeseci mislim da joss malo pa gas

prevedi…

New Report

Close