Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da čujem dežurne tehničare

http://seebiz.eu/hr/analize/tehnicka-analiza-prijede-li-s_p-500-1.130-bodova%2c-rast-ce-i-crobex,93123.html


Tehničar nisam.a kada čitam ovakve analize gubim volju da to ikada i postanem.
I Pitija bi se zasramila pred ovakvim analizama.

Mene zanima kad ide taj vaš pad….
Pa evo čekam već mjesec dana jer me žulja ovih 10% keša…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Mene zanima kad ide taj vaš pad….
Pa evo čekam već mjesec dana jer me žulja ovih 10% keša…..

Mene više zanima kad ide taj vaš rast dionica kojega obećavate jedan drugome već tri godine i ništa .


Mene zanima kad ide taj vaš pad….
Pa evo čekam već mjesec dana jer me žulja ovih 10% keša…..

nisi li ti nedavno govorio o padu i o tome da ne razumiješ kupce?
odgovori jasno

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Mene zanima kad ide taj vaš pad….
Pa evo čekam već mjesec dana jer me žulja ovih 10% keša…..

nisi li ti nedavno govorio o padu i o tome da ne razumiješ kupce?
odgovori jasno
[/quote]
pravi trejder mjenja misljenje iz sata u sat [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

koliko ja vidim velika večina vas je prošli tjedan na grafovima "gurala" američke indexe prema dolje a oni su u petak totalno razvlili medvjede i sad je panika………vidim da se i za vikend nastavlja "grafički guranac" indexa prema dolje i nadam se da čete "pogoditi" isto kao i prošli tjedan…..

P.S.
več dosta dugo vremena na ovom forumu primječujem "grafičko guranje" indexa prema dolje a isto tako primječujem i totalne promašaje pa se pitam čemu ovakvo umjetno i pomalo podlo guranje svijeta u pad kad njega nema…….teško se skupljaju hr. dionice po bidu u željenim kokičinama?……nekako več pre dugo padamo a da nismo pali!……..samo vičete korekcija, korekcija….dajte se malo skoncentrirajte i na rast……




Mene zanima kad ide taj vaš pad….
Pa evo čekam već mjesec dana jer me žulja ovih 10% keša…..

nisi li ti nedavno govorio o padu i o tome da ne razumiješ kupce?
odgovori jasno
[/quote]
pravi trejder mjenja misljenje iz sata u sat [rolleyes]
[/quote]
Misliš valjda iz minute u minuti se može SVE promjeniti. Ja se slažem.

...biti najbrži čovijek na svijetu...


koliko ja vidim velika večina vas je prošli tjedan na grafovima "gurala" američke indexe prema dolje a oni su u petak totalno razvlili medvjede i sad je panika………vidim da se i za vikend nastavlja "grafički guranac" indexa prema dolje i nadam se da čete "pogoditi" isto kao i prošli tjedan…..

P.S.
več dosta dugo vremena na ovom forumu primječujem "grafičko guranje" indexa prema dolje a isto tako primječujem i totalne promašaje pa se pitam čemu ovakvo umjetno i pomalo podlo guranje svijeta u pad kad njega nema…….teško se skupljaju hr. dionice po bidu u željenim kokičinama?……nekako več pre dugo padamo a da nismo pali!……..samo vičete korekcija, korekcija….dajte se malo skoncentrirajte i na rast……

Mislim da na ovom forumu ima par pojedinaca koji su jako dobro ovladali TA, no njihov je problem što su TA učili u bear marketu i jednostavno im je teško mentalni sklop prilagoditi rastućem tržištu. Možda sam u krivu, ali činjenice i pisanja pojedinaca "potkrepljena" grafovima idu u prilog mojoj tezi.

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



koliko ja vidim velika večina vas je prošli tjedan na grafovima "gurala" američke indexe prema dolje a oni su u petak totalno razvlili medvjede i sad je panika………vidim da se i za vikend nastavlja "grafički guranac" indexa prema dolje i nadam se da čete "pogoditi" isto kao i prošli tjedan…..

P.S.
več dosta dugo vremena na ovom forumu primječujem "grafičko guranje" indexa prema dolje a isto tako primječujem i totalne promašaje pa se pitam čemu ovakvo umjetno i pomalo podlo guranje svijeta u pad kad njega nema…….teško se skupljaju hr. dionice po bidu u željenim kokičinama?……nekako več pre dugo padamo a da nismo pali!……..samo vičete korekcija, korekcija….dajte se malo skoncentrirajte i na rast……

Mislim da na ovom forumu ima par pojedinaca koji su jako dobro ovladali TA, no njihov je problem što su TA učili u bear marketu i jednostavno im je teško mentalni sklop prilagoditi rastućem tržištu. Možda sam u krivu, ali činjenice i pisanja pojedinaca "potkrepljena" grafovima idu u prilog mojoj tezi.

[/quote]
100% si u pravu,i ja se često ulovim da gledam samo negativni scenarij-nekako smo se svi navikli samo na pad,baš onako kao što velika večina 2007 i 2008 nije htjela prihvatiti ono što se događalo,iako je TA nedvojbeno ukazivala na pad…

@marijan, stipe, hugh

svi samo sjedimo i čekamo da se nešto desi, najbolje da legnemo .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ovdje upišite svoj komentar…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

tvoj savjet(što donosi taj trokut)

New Report

Close