Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Tigrus ako može graf Vaše procjene Jadroplova, ja ga očekujem na 105-110kn.

evo ga…


Kolega Tigrus ako može graf Vaše procjene Jadroplova, ja ga očekujem na 105-110kn.

to bi bilo super za nadokupit kao i ulpl na cijenama oko 500 koliko ste najavljivali kolega……..
samo mislim da će biti toliki red na kupnji da i ako prođe proć će jako mala količina……
ja prvi uzimam margin i cepam sve u jdpl na tim razinama……..
a budući da ja neću ćekati dno , po vama iako nevirujen, ja ću kupovati puno prije tako da vam ostane još manje na tim razinama………

naRAVNO AKO DOĐE DO TIH RAZINA JER TO ĆE BITI PRAVA TUČA ZA KUPIT PO TOJ CIJENI……..
a isto tako šta ako ode na 165 i više………
a tko zna …….
ja ću utući u jdpl još 100000 kn i ako padne do te razine uzimam još 100000 margina tako da vam je već 2000 manje komaeda na asku…..

lp dragi moji prognozeri……

jdpl na long sigurna investicija sa brutalnom zaradom…….prosijek 134……
pa ćemo vidit ………
[kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Srećom se danas oglasili Irci pa imamo dobar povod. [lol]


A šta je sa gapovima ma ih ko u priči……….na većim razinama naravno……..
sad ih ne spominjete jer vam ne odgovara….. [lol]

kolega Ivano7,
ne zezamo se – ovo sto sam napisao je jedina ispravna TA za JDPL.
nemojte se zaletavati. polako…
Gapovi nisu najvazniji TA pokazatelj, oni su od sporedne vaznosti, a mogu se popunjavati za godinu dana od danas.

DOW Jones analiza

s obzirom da me mnogi pitaju sto ce biti dalje, pripremio sam za vas jednu analizu DOw Jonesa.
ovaj rast je bio u najmanju ruku cudan.

supporte na DJI trazimo na EMA21 i donjoj liniji rastuceg klina.

ali oprez – RSI support se mora poklopiti.

ps. za one koji pitaju za FAZ – isto vrijedi za FAZ – cekamo da dow jones i sp500 odrede support.
tj. resistance na FAZu.
[smiley]

Interesantno je kako se povremeno da jasno iščitati kako netko kome je to omogućeno upražnjava svoje djetinje igrarije na ovoj našoj mršavoj burzici.
Trenutna direktiva vjerojatno glasi: "Drži na 1900, dozvoljeni otklon ti je +/- 5 bodova" [tongue]

Ovo je faza akumulacije……….izgleda školski……..samo je pitanje koliko će trajati…

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Jasno, kolega…… nesumnjivo školski i po definiciji je ovo faza akumulacije……
No, bez uvrijede, mislim da pomalo preškolski gledate na stvari…… definicije i škole uglavnom kroje oni koji u rukama imaju škare za šišanje……
[wink]

Ingra – gledajući 6 mj. graf, trebalo bi doći do hlađenja oscilatora i pada cijene. A dalje ćemo vidjeti…

HT-R-A

Rounding bottom?!
Uglavnom sve je na slici, komentari dobrodošli..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

SPX

potvrđen inv. H&S, target cca 1250..

drž’te gaće, medvjedi..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

molio bi tehnicare analizu ptkm

New Report

Close