Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Big W target je 30% od W, dakle 700 pipsa *30% + 1.33 = 1.35 (zaokruženo).

Tako Bulkowski kaže….


Big W target je 30% od W, dakle 700 pipsa *30% + 1.33 = 1.35, zaokruženo ???

Measure rule.. znači cca visina W-a dodana na njegov vrh.. cca 1,4 po meni..
metodologija i timeframe nam se razlikuju.. vidjet ćemo..

Ja Vam želim uspješno trgovanje!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Khmm ti si legenda!!! [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

@Graziani

Vezano za Bulkowskog..
31% je prosječan rast vrijednosti (mjereno od vrha W-a do targeta).. Tako sam ja to barem shvatio..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

može analiza za atpl-r-a?

hvala

Dakle na svim uzorcima primjenjuješ target od visine uzorka dodan na breakout točku?
Nisam baš siguran da na fx možeš imati takvu izlaznu taktiku. Koja je korektivna metoda za izlazak?

Još da se ispravim, krivi postotak sam uzeo (31% umjesto 42%), pa je ‘mesasure rule’ target cca 1.36 za ovaj big W.

.. šteta bi bila da se ovako lijepi gartley (bearish) ne ostvari, čisto onako gledajući tehnički .

.. pohvale hilliju na prethodnim postevima, međutim u kakvo si ovo društvo upao?!

ZAšto se zove bearish?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

.. a poslije njega ide kao pad, tako piše.

skužio sam naknadno
bolji je naziv grafa

part of bull and part of bearish at the end of chart

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

http://slopeofhope.typepad.com/.a/6a00e00989822288330133f473cfe7970b-pi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close