Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pratim vase analize vec duze vremena I svaka pohvala na kvaliteti postova vecine kolega.
Neki su se pokazali manje tocni neki vise, ali dobra volja I analiticnost je prisutna I to je najbitnije od svega.
Do sada, moram priznati, najtocnija predvidjanja je davao kolega vlad koji je, cini mi se, pogodio skoro sve osim dna zadnjeg pada koje je bilo I malo nize od njegove prognoze, zato skidam kapu.
Kolega Croman je isto davao zanimljive analize, ali je nazalost fulao u nekoliko kriticnih momenata npr. sjecam se da je na oko 3.900 predvidjao rast Crobex-a do razine od 4.800, na 3.700 je savjetovao dugorocnu kupnju (sto I je istina, ali…), a kao konacno dno za Crobex (kojeg jos ne vidi) je u nekoliko navrata izjavio da ce bit ostvareno kad Nasdaq dostigne 2120 bodova.
Za sada se taj scenarij ne ostvaruje, a da li ce, uvjerit cemo se nadam se sad tijekom naredna 2 mjeseca kada bi se trebala razjasniti slika kretanja vecine svjetskih indexa pa tako I naseg ljubimca Crobia .
Puno srece I pozdrav svima iz toplog Brazila…


[color=black][/color] Svaka čast. Kad ga Vlad napiše bar je svima jasno.

Ma nije mi jasno. Nema još proboja na 3750, a svoje EWT analize o još jednom padu baca u koš. Može li objašnjenje?


bpyxfosa: ” [color=black][/color] Svaka čast. Kad ga Vlad napiše bar je svima jasno. ” Ma nije mi jasno. Nema još proboja na 3750, a svoje EWT analize o još jednom padu baca u koš. Može li objašnjenje?

ako probijemo 3750, onda su analize za koš.
to je značenje rečenice: “probijanje ove razine…”

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

.. i probiće 3750 danas, samo sa brodarima![lol]

Pa koliko vidim mozda nece danas probiti ali bih rekao da slijedeci tjedan rastemo 3 dana za redom i to dosta. DJIA ce se sada kretati uz gornju granicu boolingera a crobex jos ima prostora za rast. Ovo definitivno je ogranicenje ali kazem po mom misljenju samo do pocetka drugog tjedna ako ga i danas vec ne probijemo.

Jak je otpor ko ko pice prvi put

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

mislim da će crobex danas oko nule završiti

blizu smo točke otpora, a velikog volumena nema.
za sada nema naznaka proboja.

uh, što bih volio da fulaju i TA i ewt…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Možda opet bude fotofiniš…

opala!

naputak.
TA kaže da postoji otpor.
on se uvijek može, ali i ne mora probiti.
tako da ako se 3750 probije, TA ,u stvari, i nije fulala- samo je otpor probijen[smiley]

ali, u tom slučaju uistinu sve dosadašnje ewt analize, koje ukazuju na pad nakon dosezanja nivoa 3700-3800, padaju na dno oceana.
atlantskog[wink]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


naputak. TA kaže da postoji otpor. on se uvijek može, ali i ne mora probiti. tako da ako se 3750 probije, TA ,u stvari, i nije fulala- samo je otpor probijen[smiley] ali, u tom slučaju uistinu sve dosadašnje ewt analize, koje ukazuju na pad nakon dosezanja nivoa 3700-3800, padaju na dno oceana. atlantskog[wink]

ak¸ameri danas budu ok, svi otpori ce puknut ko balon[lol]

IDEMO AP AP

@ insajd
ameri se još nisu odlučili kamo idu.
mislim da tijekom jednog dana ( uz nekoliko prijašnjih) ne može biti određen srednjoročni trend.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close