Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@blento
iskreno, pogledam što croman napravi.
ali,
postupam u skladu sa svojim analizama.
temeljno indikatorskim.
zato i nisam kupovao na 3900 i 3700, kako je cromi sugerirao.

anliza indikatora dionica koje imam dala je sell signal proteklih nekoliko dana.
stoga sam danas još prodavao.
one koje nisam još uvijek nemaju sell signal.
ako grobi bude išao dole, sell signal će se pojaviti vjerojatno i na svim preostalim dionicama- tada prodajem sve.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

uzgred,
prema elementarnoj TA, grobi u fazi transformacije prema crobiju lako može zapeti na ca 4300, ne na 4600.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


…zato i nisam kupovao na 3900 i 3700, kako je cromi sugerirao.

Croman nije sugeriarao kupnju na 3900 a ono sto je spomenuto o nivo 3700 mora se uz u kontextu sa ostalim pisanim u to vrijeme. Koliko ja znam nije vlad imao dopust ewt-blogu gde je to pisano.

PS to je samo bilo koment necega sto je bila poluistina…sve za ovaj put


vlad1111: ” …zato i nisam kupovao na 3900 i 3700, kako je cromi sugerirao. ” Croman nije sugeriarao kupnju na 3900 a ono sto je spomenuto o nivo 3700 mora se uz u kontextu sa ostalim pisanim u to vrijeme. Koliko ja znam nije vlad imao dopust ewt-blogu gde je to pisano. PS to je samo bilo koment necega sto je bila poluistina…sve za ovaj put

elem, čokolatin, opet govoriš neistine.
3700 kao povoljnu kupnju naznačio si na grafu koji si postao ovdje na forumu.
na ovo sam ti jednom već odgovorio.
i, nema spomena o “dugoročnoj” isplativosti kupovine na toj razini, ma koliko ti nakon toga grafa pokušavao uvjeriti druge da si govorio o dugoročnoj isplativosti- na forumu nema traga tome.
izvoli pa me demantiraj.

a 3900 bilo je naznačeno kao dno na grafu od 05.03., nakon čega je indiciran rast prema ca 4800-5000.
nemoj me činiti da repostam tvoje grafove.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Croman: ” vlad1111: ” …zato i nisam kupovao na 3900 i 3700, kako je cromi sugerirao. ” Croman nije sugeriarao kupnju na 3900 a ono sto je spomenuto o nivo 3700 mora se uz u kontextu sa ostalim pisanim u to vrijeme. Koliko ja znam nije vlad imao dopust ewt-blogu gde je to pisano. PS to je samo bilo koment necega sto je bila poluistina…sve za ovaj put ” elem, čokolatin, opet govoriš neistine. 3700 kao povoljnu kupnju naznačio si na grafu koji si postao ovdje na forumu. na ovo sam ti jednom već odgovorio. i, nema spomena o “dugoročnoj” isplativosti kupovine na toj razini, ma koliko ti nakon toga grafa pokušavao uvjeriti druge da si govorio o dugoročnoj isplativosti- na forumu nema traga tome. izvoli pa me demantiraj. a 3900 bilo je naznačeno kao dno na grafu od 05.03., nakon čega je indiciran rast prema ca 4800-5000. nemoj me činiti da repostam tvoje grafove.

Nemam ni vremena ni volje da idem u polemiku sa tobom vlad.


… Nemam ni vremena ni volje da idem u polemiku sa tobom vlad.

također.
a i nema previše smisla.
nota bene, nisam haker i ne upadam neovlašteno na zaštićene webove.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ja sam još uvjerenja da je zvrkman bolestan![undecid]


ja sam još uvjerenja da je zvrkman bolestan![undecid]

[lol] [lol] [lol]

GERONIMO, vidim na se na PD počeo pratiti CROX!

Ima na naslovnoj stranici!

I love the Smell of Profits in the Morning

još uvijek nema proboja ca 3750 pri velikom volumenu.
probijanje ove razine čini bezvrijednim ewt analize koje ukazuju na nužnost još jednog pada (naravno, i moje su u tom slučaju za koš).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

[color=black][/color] Svaka čast. Kad ga Vlad napiše bar je svima jasno.

sanja


još uvijek nema proboja ca 3750 pri velikom volumenu. probijanje ove razine čini bezvrijednim ewt analize koje ukazuju na nužnost još jednog pada (naravno, i moje su u tom slučaju za koš).

To pokazujei RSI Crobexa, a ovi veliki toliko forsiraju s kupnjom ne bi li nasrtali idealan graf koji upućuje na rast. Pa kad mušice krenu oni više nemaju novaca i opet ispočetka. Već mi jezlood ovih valova. Izgleda da imam morsku bolest.

New Report

Close