Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam jeste li primjetili, ali na ZSE imate OHLC podatke za pojedine dionice. Sve to lijepo možete izvesti u excel, pa dalje u raznorazne alate za TA.

pa to ima od kada su napravili novi portal .. (mislim ono prije i nije bio portal) , znači već više mjeseci ..

Nisam baš siguran da je bilo OHLC, mislim da im je falio O!

I love the Smell of Profits in the Morning


Nisam baš siguran da je bilo OHLC, mislim da im je falio O!

respekt .. taj detalj nisam primjetio ..
zapravo jesam da .. bila je srednja cijena i close cijena ..
a predmijevali su da je ta close cijena zapravo open cijena sljedećeg dana ..

što naravno vrlo često i nije tako ..

uuuu

to bi značilo da nema gapova … a gapovi su jako bitni … jel’ tako kolega ‘di su pare’?

I love the Smell of Profits in the Morning

da da znam da se tehničari pale na gapove [proud]
i da to puno govori u nekim slučajevima ..

ali evo popravili su i to na zse .. malo po malo i biti ćemo prava burza .. ( pa tek joj je 17 godina ?)


da da znam da se tehničari pale na gapove [proud] i da to puno govori u nekim slučajevima .. ali evo popravili su i to na zse .. malo po malo i biti ćemo prava burza .. ( pa tek joj je 17 godina ?)

Daj molim te stavi link na OHCL podatke na ZSE da se poslužimo, a i nek ostane ovdje zabilježen vjerujem da će poslužiti i ostalim koji će doći iza nas…
Pozz


Daj molim te stavi link na OHCL podatke na ZSE da se poslužimo, a i nek ostane ovdje zabilježen vjerujem da će poslužiti i ostalim koji će doći iza nas…

Pola sata sam pokušavao otkriti kako skinuti te podatke, ali osim običnog copy/paste nisam otkrio elegantniji način.

mislim da imamo limit rasta na 3700-3750.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ograničenje???

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


_Mrzljak_: ” da da znam da se tehničari pale na gapove [proud] i da to puno govori u nekim slučajevima .. ali evo popravili su i to na zse .. malo po malo i biti ćemo prava burza .. ( pa tek joj je 17 godina ?) ” Daj molim te stavi link na OHCL podatke na ZSE da se poslužimo, a i nek ostane ovdje zabilježen vjerujem da će poslužiti i ostalim koji će doći iza nas… Pozz

[color=Gray; font-family:Verdana]

1. ZSE naslovnica
2. klik na link; Trgovinski podaci i statistike
3. odabereš klikom neku dionicu
4. klikneš na tab Povijesni podaci
5. dobiješ listu podataka za neko vremensko razdoblje; Prva Zadnja Najviša Najniža (OHLC)
6. možeš izabrati razdoblje za podatke
7. Možeš ih exporati u Excel datoteku (“Snimi kao Excel”)

npr. http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATPL-R-A

[/color]


ograničenje???

Čestitam

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

dobro je Croman prognozirao.
do pada će doći svakako prije nego krene ka 4600.
Hoće li pasti na 3400 ili više ovisi o probijanju na 3680
Zato je Vlad trenutno u kešu. Pametno

on im je dao pesme i note.....

New Report

Close