Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega Mri

Ma samo me malo vas graf podsjeca na Vladove besmislena grafove…
Sjecate se njega, to je onaj sto je sve zivo isfulavao na kraju, kao kravica koja da punu casu mlijeka i onda ju prolije…ceka i dalje ht na 130 kn, atpl na 20 itd itd
Nemojte se uvrijediti, nisam mislio nista loše…


– bit će mi zadovoljstvo da moji besmisleni grafovi uz Vašu pomoć i konstruktivne primjedbe postanu smisleni :-))

Krepat ma ne molat



Kolega Mri

Ma samo me malo vas graf podsjeca na Vladove besmislena grafove…
Sjecate se njega, to je onaj sto je sve zivo isfulavao na kraju, kao kravica koja da punu casu mlijeka i onda ju prolije…ceka i dalje ht na 130 kn, atpl na 20 itd itd
Nemojte se uvrijediti, nisam mislio nista loše…


– bit će mi zadovoljstvo da moji besmisleni grafovi uz Vašu pomoć i konstruktivne primjedbe postanu smisleni :-))
[/quote]
A vi ste vlad ?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]




Kolega Mri

Ma samo me malo vas graf podsjeca na Vladove besmislena grafove…
Sjecate se njega, to je onaj sto je sve zivo isfulavao na kraju, kao kravica koja da punu casu mlijeka i onda ju prolije…ceka i dalje ht na 130 kn, atpl na 20 itd itd
Nemojte se uvrijediti, nisam mislio nista loše…


– bit će mi zadovoljstvo da moji besmisleni grafovi uz Vašu pomoć i konstruktivne primjedbe postanu smisleni :-))
[/quote]
A vi ste vlad ?

[/quote]
…nisam, ali ako vas moji grafovi podsjećaju na njegove besmislene, onda su valjda i moji grafovi besmisleni ? [huh]

Krepat ma ne molat




Samo kratka poruka:

Brz pogled/Ewt-analiza na ERY i FAS pokazuje na intersantan razvoj
( i mogucnost zarade na spomenutim).

Ajd’ se ti pajdo skoncentriraj na HR tržište da vidimo jel ima ovdje kakav interesantan razvoj. [lol]
[/quote]

Ima mnogo toga sto je lijepo i intresantno u HR ali to ne vazi za Hrvatsku burzu ( nije interesantna u pogledu trgovanja..barem za mene).

Ko sto sam pisao jednom: dugorocno gledano moguca xxx razina za Crobex.

Veliki volumi i intresantno trgovanje ima na Americkim burzama,Skandinavskim i kazimo na pr Njemacka burza.

pa neka ti bude sretno … pajdo
[/quote]
Jel ovo znači moguća razina ispod 1000 bodova na crobexu?

MrRi je vrstan tehnicar. Da ne bi bilo zabune… covjek odvaja svoje dragocjeno vrijeme i iz svoga kuta gledista dijeli to sa nama…. to treba znat cijenit.

Scio me nihil scire


U vezi CHF-a. Odličan graf. Tvoj graf ima veze i te kako. Očekujem rast CHF-a u odnosu EUR. Zanimljivo je, da kada raste dolar, rastu i švicarci i suprotno. Napisao sam, da 1,32 EUR/USD bilo je dno i dolar može samo rasti. Moj target za za koji mjesec je cca. 1,10 EUR/USD. Isto će rasti i CHF. [thumbsup]

U vezi sa sa indexom sp 500. Naizglednija je rast na kratak rok – target 1086. Nakon toga se lome koplja i sljedeći tjedan bit će jako zanimljivo, dali će biti probijen taj target ili sljedi ponor….

Nisam baš sigurna u target 1,1 EUR/USD za koji mijesec. Prvo kroz idući tjedan izgledan pad do 61,8% ili 78,6% fibo. Nakon toga višetjedni rast do naizglednije 61,8% retracementa pada od prosinca 2009. Ta mi slika zadovoljava EWT uvjete u svim time fremovima.



U vezi CHF-a. Odličan graf. Tvoj graf ima veze i te kako. Očekujem rast CHF-a u odnosu EUR. Zanimljivo je, da kada raste dolar, rastu i švicarci i suprotno. Napisao sam, da 1,32 EUR/USD bilo je dno i dolar može samo rasti. Moj target za za koji mjesec je cca. 1,10 EUR/USD. Isto će rasti i CHF. [thumbsup]

U vezi sa sa indexom sp 500. Naizglednija je rast na kratak rok – target 1086. Nakon toga se lome koplja i sljedeći tjedan bit će jako zanimljivo, dali će biti probijen taj target ili sljedi ponor….

Nisam baš sigurna u target 1,1 EUR/USD za koji mijesec. Prvo kroz idući tjedan izgledan pad do 61,8% ili 78,6% fibo. Nakon toga višetjedni rast do naizglednije 61,8% retracementa pada od prosinca 2009. Ta mi slika zadovoljava EWT uvjete u svim time fremovima.
[/quote]

hmmm…

a kako bi se prvi rast dolara mogao uklopiti u rast sp500 do 1130 ?

slow stoch dnevni je zbilja nisko na sp500, a obicno ce jace odbijaju kad je Slow Stoch ispod 20…

Oprostite zakaj se nemre preko amazona naručiti nešto, piše no shipping for you, please change shipping adress.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pluton – vjerujem, da dolar radi nešto u tom smislu:

http://2.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TEeQ0pQG6II/AAAAAAAAGhs/Ur6iRkbDyfY/s1600/dollar.png

Target vala 3 je cca. 1,10 EUR/USD.

Gdje je Srećko sa tom analizom? Falio je prošli tjedan kompletan. Bio na godišnjem pa nije u toku sa brutalnim kapitalom…

who dares, wins



Samo kratka poruka:

Brz pogled/Ewt-analiza na ERY i FAS pokazuje na intersantan razvoj
( i mogucnost zarade na spomenutim).

koje targete predlazes za FAS?
[/quote]

kolega Cromane,

napisao si da ERY i FAS pokazuju mogucnost zarade.
cini mi se da si negdje pogrijesio slovo.

ERY je – Direxion Daily Energy Bear
dok je
FAS – Direxion Daily Financial Bull

mislim da nece energetski sektor padati ukoliko financijski bude rastao…

jesi li mislio na kombinaciju (FAS-ERX) ili (FAZ-ERY)?

SPX

Tjedni 5-godišnji.. Za razmišljanje..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close