Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

s&P dostigao target između 1060-1065 (bearish wedge) i sad opet lagano prema gore. + potencijalna skrivena poz divergencija na slow stoch(crne linije) + potencijalno duplo dno (crvene linije), (ispravite me ako grijesim). uglavnom bit ce zanimljiv slijedeći tjedan.
gl i hf


DAX :
– 38.2% ukupnog pada ( 6386 ) bila je prevelika prepreka za nastavak rasta
– prekinuta UP linija trenda od svibnja i linija vrata H&S-a sa targetom u zoni 5734 (76.4% od ukupnog rasta)
– otpor : zona 5880 => 50% ukupnog pada

Hvala i ugodan vikend

PDV dostigao target između 24-26 (bearish wedge) i sad opet lagano prema gore + potencijalna
skrivena poz divergacija na slow stoch (crne linije HDZ-a) + potencijalno duplo dno (crvene linije SDP-a),
(ispravite me ako griješim). Uglavnom bit će zanimljiv slijedeći tjedan.

– I love this game.
Pozdrav !

Može li mi netko od iskusnih tehničara prokomentirati jel ovo ima smisla? Novi sam u ovome, a pogotovo u EWT. Kretanje CHF-a.


Moj dragi prijatelj Split se drži one "vjeruj ne sumnjaj". Pa onda zašto ne po onoj biblijskoj " svakom prema vjeri njegovoj". Evo 2 grafa podrške Splitu i njegovoj proročkoj viziji.
p.s.Cijeli život nas uče kako treba spoznati boga i vjerovati, e sad kad se netko javi da je to i ostvario, vele mu ti si lud. Pa tko je tu lud, ustvari?

Sve je to jedna velika prevara,samo moras biti pametan i mudar da ne dozvolis da te prevare a ako to dozvolis ,onda stani u "stado" i cekaj Pastira da te vodi !!!!!!!!

U vezi CHF-a. Odličan graf. Tvoj graf ima veze i te kako. Očekujem rast CHF-a u odnosu EUR. Zanimljivo je, da kada raste dolar, rastu i švicarci i suprotno. Napisao sam, da 1,32 EUR/USD bilo je dno i dolar može samo rasti. Moj target za za koji mjesec je cca. 1,10 EUR/USD. Isto će rasti i CHF. [thumbsup]

U vezi sa sa indexom sp 500. Naizglednija je rast na kratak rok – target 1086. Nakon toga se lome koplja i sljedeći tjedan bit će jako zanimljivo, dali će biti probijen taj target ili sljedi ponor….

može li neka TA za ovo?

http://danas.net.hr/novac/page/2010/08/21/0273006.html?pos=n1

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

ovo me podsjetilo na jednog kolegu, doktora.

It’s funny, but when quants do well, they all call themselves brilliant, but when things don’t go well, they whine and call it an anomalous market
http://finance.yahoo.com/news/Shrinking-Quant-Funds-nytimes-2765869880.html?x=0&sec=topStories&pos=7&asset=&ccode=

ADRS pa :
– formiran inv.H&S sa komplexnim desnim ramenom
– divergencije MACD i RSI-a potvrđuju obrazac
– neckline = silazna linija trenda (probijena sa 4 dionice?)
– target zona : 290 ( 61.8% pada 26.04) – 295 (otpor zona 14.10 i 28.01)
– otpori : zone 275 ( 76.4% ukupnog rasta ) i 283 (vrh 24.06)

Krepat ma ne molat


ADRS pa :
– formiran inv.H&S sa komplexnim desnim ramenom
– divergencije MACD i RSI-a potvrđuju obrazac
– neckline = silazna linija trenda (probijena sa 4 dionice?)
– target zona : 290 ( 61.8% pada 26.04) – 295 (otpor zona 14.10 i 28.01)
– otpori : zone 275 ( 76.4% ukupnog rasta ) i 283 (vrh 24.06)

Nemojte se ljutit al ovo su neki Made in Vlad hedenšoldersi…
A taj tip je fulao toliko toga da je to pravo cudo

Prognozirao Ht na 130 kn , tisak na 50 kn atlansku na 200 kn…

barem se casno nakon svega povukao s foruma

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



ADRS pa :
– formiran inv.H&S sa komplexnim desnim ramenom
– divergencije MACD i RSI-a potvrđuju obrazac
– neckline = silazna linija trenda (probijena sa 4 dionice?)
– target zona : 290 ( 61.8% pada 26.04) – 295 (otpor zona 14.10 i 28.01)
– otpori : zone 275 ( 76.4% ukupnog rasta ) i 283 (vrh 24.06)

Nemojte se ljutit al ovo su neki Made in Vlad hedenšoldersi…
A taj tip je fulao toliko toga da je to pravo cudo

Prognozirao Ht na 130 kn , tisak na 50 kn atlansku na 200 kn…

barem se casno nakon svega povukao s foruma
[/quote]
???
ps. bit će mi drago da stavite svoj graf i svoje KONSTRUKTIVNO viđenje situacije

Krepat ma ne molat

Kolega Mri

Ma samo me malo vas graf podsjeca na Vladove besmislena grafove…
Sjecate se njega, to je onaj sto je sve zivo isfulavao na kraju, kao kravica koja da punu casu mlijeka i onda ju prolije…ceka i dalje ht na 130 kn, atpl na 20 itd itd
Nemojte se uvrijediti, nisam mislio nista loše…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close