Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



dajte decki budite ozbiljni , pa Spix vec sad ima zelenog hamera…. ako ostanu barem na toj razini, prodajte decki udjele u bear etfovima…jer se medvjedima ,kak sad situcija izgleda, lose pise…dvojka jos nije zavrsila , a evil speculator opet mijenja kaunt…

mislim da u ovom trenutku skoro pa nitko ne može sa sigurnošću tvrditi da dvica već nije završila …
nek se sap popenje do cca 1110-1115 pa ćemo onda probat biti pametniji, dal bu kreno padanović ili rast

[/quote]

prijatelju, ne zelim naglit, jer naglo se obicno nahebe, al sad smo stvarno na spixu vjerujem razbili dilemu…
za ovo ne treba nikakav graf, sve je jasno kad upalis komp….

p.s.
pita me covjek s terase susjednog apartmana : ajme covice sta se doslo na godisnji radit….
a ja mu odvratih: eeeeeeee, aaaaaaaa ma kakvi covik triba i racune vragu i banci platit…

a ovaj ce: samo uradi sta radis brzo, triba uzivat u danu….

a ja cu: e , pametna covika

pozdrav svima

Scio me nihil scire

.. sve do zelene crte na krobikroketu možemo i ovako računati.eee,aa, bolje račune odmah platiti jerbo kasnije se možda i ne nađe sitnog.

kao i uvijek egzaktna lulu…al eto frendice da ne ostanem na suhom , cekao bi ja zelenu liniju, al nedostajalo bi rajca…zato…

Scio me nihil scire

U zadnja tri dana, dlkv izmigoljio iz čak dva padajuća kanala. HeadFake® ili TheRealThing©?

http://finance.yahoo.com/news/Stock-futures-rise-on-rb-2981667877.html;_ylt=ArfFO2fhNtS0Vi311eql.By7YWsA;_ylu=X3oDMTE5bm4xZGlpBHBvcwMyBHNlYwN0b3BTdG9yaWVzQ29rZQRzbGsDZG93c3VyZ2VzMjAw?x=0&sec=topStories&pos=main&asset=57db00fbba3db37c8c08c36259edf491&ccode=



SPX : (@tigrus)
-mislim da bi završetak korekcije mogli smatrati probijanje silazne linije trenda MACD385 i silazne linije trenda cca 1110 (crveno)
-RSI9 i MACD385 rade negativnu skrivenu divergenciju (plavo)…..
– za sad zavšetak korekcije nije potvrđen formiranjem UP LT MACD385 niti probijanjem njegove SLT…

ma o ovome ja govorim….
ovaj rsi nije smio biti probijen
[/quote]
Još jednom je TA dokazala svoju visoku učinkovitost u trgovanju, a tko zna možda je autor krivo pročitao i prepoznao signale.

p.s bilo bi čudo da je autor prepoznao prave signale.


prijatelju, ne zelim naglit, jer naglo se obicno nahebe, al sad smo stvarno na spixu vjerujem razbili dilemu…
za ovo ne treba nikakav graf, sve je jasno kad upalis komp….

svaka čast [thumbsup] …. zasada
a budući i radim kako pišem stojim u čeki sa podosta portfelja

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Vix tease, 1. cin, strpljivo samo!

"Pobjeda pripada onoj strani
koja postigne najvise
u proracunima u hramu
prije bitke.
Poraz pripoada onoj strani
koja postigne najmanje
u proracunima u hramu
prije bitke.

Najvise znaci pobjedu;
Najmanje znaci poraz;
Nimalo; izvjesniji poraz.

Ja to tako vidim,
i ishod je ocigledan."
SUN TZU


Nachste Haltestelle EUR/USD 1,32.


DAX je još uvijek u uptrendu za razliku od SPXa, novi vrh me ne bi iznenadio.

Šta još da vam obećam? [tongue]



Nachste Haltestelle EUR/USD 1,32.


DAX je još uvijek u uptrendu za razliku od SPXa, novi vrh me ne bi iznenadio.

Šta još da vam obećam? [tongue]
[/quote]

O ne i James Knox se počeo sam hvaliti

I to za Eure a savjetovao je kupnju dolara prije mjesec dana kad je EUR/USD bio 1,25

Nije dobro, nije,nije

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

Pa kad neće niko drugi. [bye]
ma daj zaokruži na 1,20… šta se praviš fin, svoji smo.
IGH vs. INA = [thumbsup]

Dolar će rasti i to za koji mesec dana više od 1,20.

http://1.bp.blogspot.com/_w_OE7neHnUI/TFa18v-OCSI/AAAAAAAAA3Q/AM4HnIFKip0/s1600/100802_EURUSD_Daily_Declining_Resistance.png

http://2.bp.blogspot.com/_TwUS3GyHKsQ/TEeQ0pQG6II/AAAAAAAAGhs/Ur6iRkbDyfY/s1600/dollar.png

[bye]

New Report

Close