Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upside tasuki gap na atpl?

strgah oči, al ne vidjeh gap.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


strgah oči, al ne vidjeh gap.

da i ja gledam pa nikak da ga uocim

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Vi ne vidite bullish signal jer ste na bidu. Nema to veze sa vidom. [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Percepcija je kod svakog drukčija, ovisno o poziciji u kojoj ste…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Percepcija je kod svakog drukčija, ovisno o poziciji u kojoj ste…

Pa to sam i ja reko? Ili nisam?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Upside tasuki gap na atpl?

..niti ja ga ne vidim..


TunaSalad: ” strgah oči, al ne vidjeh gap. ” da i ja gledam pa nikak da ga uocim

Ne vidim ni ja gap. Ali, ponadah se da netko ima bolje oči. [thumbsup]

Kolega berlioz svaka čast. Kratko, jasno i istinito.[thumbsup]

Poludim kad vidim koliko je gospodin Croman na pocetku kontakta s nama divljacima bio korektan, a pojedinci su ga ispljuvali samo zato sto se NJEGOVA TOCNA PREDVIDJANJA nisu poklapa s bolesnim ambicijama pojedinaca koji su preko noci htjeli imati lovu do krova…malo pomalo, otjerali ste covjeka i sada pojma nemamo sto nas ceka u skoroj buducnosti, a bojim se ni u daljoj! Glavno da se stalno svadjati tko je bik/medvjed/spekulant! [angry] [angry] [angry]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Nismo otjerali Cromana, nego smo ga pojeli.

Mi kanibali iz Hrvatske.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Upside tasuki gap na atpl?

Kolega Upside Tasuki Gap je “rastući obrazac nastavka trenda”. Zar mi niste jučer govorili da smo u padajućem trendu i da nemam pojma. Kako smo danas u rastućem? Iskreno molim savjet.

New Report

Close