Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


CROBEX- target zona ev.probijanja dvostrukog dna => 1700-1715
(potpora 30.12 2008) sa fibo potporama…

Moram priznati da ovo ne razumijem.. Probijanje dvostrukog dna, na dolje?!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



CROBEX- target zona ev.probijanja dvostrukog dna => 1700-1715
(potpora 30.12 2008) sa fibo potporama…

Moram priznati da ovo ne razumijem.. Probijanje dvostrukog dna, na dolje?!
[/quote]
…naravno, moja greška, treba pisati probijanjem linije vrata dvostrukog(trostrukog) vrha target zona 1710
…razmatrao sam i mogućnost proboja linije vrata dvostrukog dna, ali oscilatori trenutno upućuju na to da je ovo lažno proboj….
lp [thumbsup]

Krepat ma ne molat

@MrRi

Meni ovo ipak miriši na zastavicu koju stišće dno kanala (u onaj paralelni s gornja 2 vrha smo uletili realizacijom mini dvostrukog dna)..
Budem i nacrtao ako nije jasno, trenutno nemam vremena..

100-tke za trud..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

SPX

Ameri opako testiraju gornju liniju klina..
Moglo bi biti vatrometa..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!



@MrRi

Meni ovo ipak miriši na zastavicu koju stišće dno kanala (u onaj paralelni s gornja 2 vrha smo uletili realizacijom mini dvostrukog dna)..
Budem i nacrtao ako nije jasno, trenutno nemam vremena..

100-tke za trud..

da.

evo i kratko objašnjenje sa sličicom pa probajte usporedit s crobexom, nije baš idealno al bi moglo držat vodu

http://www.investopedia.com/terms/p/pennant.asp

Tim stručnjaka iz Morgan Stanleya i Goldman Sachsa objavio svoje viđenje marketa:

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


SPX

Ameri opako testiraju gornju liniju klina..
Moglo bi biti vatrometa..

probili jučerašnji high (ujedno i open), ako probiju 1100 imamo nakon higher low i higher high

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Evo još malo zanimljivosti na grafovima. Crobex.Praktički identičan pattern. U obadva slučaja dno formirano u dvije skoro identične svijeće, pa onda tri svijeće rasta i onda 8 dana distribucije u sidewaysu u prvom patternu a mi smo sad napravili 4 dan distribucije u sidewaysu.Obratite pažnju na to da su od te četiri svijeće distribucije tri skoro pa identične. Ma pustite me , vrućina mi je lupila u glavu pa se bavim glupostima, bik mamicu.

Ništa neobično, u stvari poprilično neuobičajeno. U samo 15% slučajeva su korektivni valovi u impulsu dolje jednake strukture.
To vam je manje više croman nacrtao u današnjem grafu. Target 5ice 1750 pa korekcija do 1910 sa 60% vjerojatnosti.


evo i kratko objašnjenje sa sličicom pa probajte usporedit s crobexom, nije baš idealno al bi moglo držat vodu

http://www.investopedia.com/terms/p/pennant.asp

Pennant je po ovoj sličici u stvari Contracting Triangle, što je korektivni uzorak.

No ovo što imamo na CROBEXu ne bi bio ni CT ni pennant.

prvog ili drugog ovoga meseca stavio sam graf na kome sam nacrtao početak stvaranja ovog kanala na indexu sp 500.

Za sada sve po planu vožnje. [cool]

dobro ekipa nakon što ste nam sve lijepo prezentirali očemo li konačno gore ili opet kaljuža?

mi smo ipak zemlja slučaj


dobro ekipa nakon što ste nam sve lijepo prezentirali očemo li konačno gore ili opet kaljuža?

dj mora probiti 10600 a sp 1103 da imamo potvrdu rasta..lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close