Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo decki i 60 minutni

SAM PROTIV SVIH

Minutni Rising Three Methods + ?

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

za vas dvojicu

I love the Smell of Profits in the Morning


Minutni Rising Three Methods + ?

I meni izgeda tako. Onda, sutra nastavak u istom ritmu i konačan proboj 3.700? Mišljenja?

noćna zvijezda za kraj radnog dana …

nadam se da će nam sutra izaći jutarnja zvijezda ..

I love the Smell of Profits in the Morning


noćna zvijezda za kraj radnog dana … nadam se da će nam sutra izaći jutarnja zvijezda ..

Nije li prvi otpor tek na 3800 bodova. Znači još 5% Crobi bi trebao povući bez beda.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Radi se o intraday grafikonu koji nije relevantan za ovo o čemu ti pričaš.

I love the Smell of Profits in the Morning

Može netko postat candlestick grafikon crobexa?

kerefek76:

Gleda li netko accumulation/distribution pokazatelj za pojedine dionice? …..]”

ajde baci sliku accumulation/distribution za neku našu dionicu …

Evo šaljem primjer atlantske. Vrlo likvidna, nije politička dionica kao HT i Ina i vrlo dobro odražava
stanje crobexa. Slični grafovi su i na ostalim likvidnijim dionicama (recimo građevinci).
Naravno tu je i stvar interpretacije.
Acc/Distr je u vrlo očitom silaznom trendu poslije razdoblja velikih kolebanja krajem prošle godine kada
su i počele priče o balonima i precijenjenom tržištu.
Chaikin money flow i oscilator pokazuju također jasan silazni trend bez jasne naznake preokreta
(pokazao bi se prvo na chaikinovom oscilatoru).
MACD malo kasni ali također pokazuje prelazak iz pozitivnong u negativan teritorij.

Moj zaključak: nalazimo se u bear marketu još najmanje par mjeseci, recimo do jeseni.
Taktika u bear marketu: Biti u cashu, ulaziti brzo na dnu velikih padova, izlaziti još brže (nakon par dana).
Ja sam zakasnio 2 dana ući na ovaj val rasta i ne pada mi na pamet trenutno ulaziti u njega, čekam sljedeći val.

E pa sad komentirajte.

@kerefek
irelevantni indikatori.
zaključak _možda_dobar.[cool]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


fazan: ” kerefek76: ” Gleda li netko accumulation/distribution pokazatelj za pojedine dionice? …..]” ajde baci sliku accumulation/distribution za neku našu dionicu … ” Evo šaljem primjer atlantske. Vrlo likvidna, nije politička dionica kao HT i Ina i vrlo dobro odražava stanje crobexa. Slični grafovi su i na ostalim likvidnijim dionicama (recimo građevinci). Naravno tu je i stvar interpretacije. Acc/Distr je u vrlo očitom silaznom trendu poslije razdoblja velikih kolebanja krajem prošle godine kada su i počele priče o balonima i precijenjenom tržištu. Chaikin money flow i oscilator pokazuju također jasan silazni trend bez jasne naznake preokreta (pokazao bi se prvo na chaikinovom oscilatoru). MACD malo kasni ali također pokazuje prelazak iz pozitivnong u negativan teritorij. Moj zaključak: nalazimo se u bear marketu još najmanje par mjeseci, recimo do jeseni. Taktika u bear marketu: Biti u cashu, ulaziti brzo na dnu velikih padova, izlaziti još brže (nakon par dana). Ja sam zakasnio 2 dana ući na ovaj val rasta i ne pada mi na pamet trenutno ulaziti u njega, čekam sljedeći val. E pa sad komentirajte.

Nema potrebe komentirati. Postoje naznake preokreta padajućeg trenda koje nisu zanemarive. Vi ste očito bear a ja sam bull, Vidjet ćemo tko je jači.

Za kolega s više iskustva s japanskim candlovima, da li je ovo doji star -? Gledajući po vrlo kratkom vremenskom intervalu IGH je u uzlaznom korektivnom pravcu i to ukazuje na njegov zaokret?

New Report

Close