Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

.. eto, kako u današnjem modernom otuđenom svijetu završi inicijativa za druženjem. Neće se druži samnom jer nemamo istu titulu, on je dr of sajensi of something, a ja jedva srednju skrpala, i to je dovoljan razlog za ignoranciju. Nije mi niti odgovorio na moju molbu da mi pošalje graf. Pa šta bi ja sad trebala, doktorirati. A što bi ja to mogla novoga doprinijeti u znanosti za razliku od sadašnjih dr.sc, ako je to jedan od uvjeta za sticanje tako prestižne titule. Svi ti doktori su nešta novog smislili, evo npr. naši doktori iz politike, smislili su odličan recept da je njima dobro a nama loše, i da su oni doktori prije njih, krivi za to. Ali to nije ništa novog. H..e se njih za znanost, to su oni tako, jer su većini kad su bili mali lupali čvoke po glavi, pa su oni rekli neće to baš tako biti. I tako su oni postali doktori of nije bitno čega, npr. povijesti ili zemljopisa, matematike, sociologije, politologije, komunizma i socijalizma, a kasnije dopoložili kapitalizam i religiju (usmjerenje karizmatika).
Štovani gosp. zosprajc poručite svom mentoru tj. sebi, da pripazi malo, jerbo bi se mogao urušiti u singularitetu osjećaja vlastite veličine, tako da mu neće pomoći niti infitezimala.
in and out.


.. eto, kako u današnjem modernom otuđenom svijetu završi inicijativa za druženjem. Neće se druži samnom jer nemamo istu titulu, on je dr of sajensi of something, a ja jedva srednju skrpala, i to je dovoljan razlog za ignoranciju. Nije mi niti odgovorio na moju molbu da mi pošalje graf. Pa šta bi ja sad trebala, doktorirati. A što bi ja to mogla novoga doprinijeti u znanosti za razliku od sadašnjih dr.sc, ako je to jedan od uvjeta za sticanje tako prestižne titule. Svi ti doktori su nešta novog smislili, evo npr. naši doktori iz politike, smislili su odličan recept da je njima dobro a nama loše, i da su oni doktori prije njih, krivi za to. Ali to nije ništa novog. H..e se njih za znanost, to su oni tako, jer su većini kad su bili mali lupali čvoke po glavi, pa su oni rekli neće to baš tako biti. I tako su oni postali doktori of nije bitno čega, npr. povijesti ili zemljopisa, matematike, sociologije, politologije, komunizma i socijalizma, a kasnije dopoložili kapitalizam i religiju (usmjerenje karizmatika).
Štovani gosp. zosprajc poručite svom mentoru tj. sebi, da pripazi malo, jerbo bi se mogao urušiti u singularitetu osjećaja vlastite veličine, tako da mu neće pomoći niti infitezimala.
in and out.

…..seljak može iz sela. ali neće selo iz seljaka…. [thumbsup]

Krepat ma ne molat


.. eto, kako u današnjem modernom otuđenom svijetu završi inicijativa za druženjem. Neće se druži samnom jer nemamo istu titulu, on je dr of sajensi of something, a ja jedva srednju skrpala, i to je dovoljan razlog za ignoranciju. Nije mi niti odgovorio na moju molbu da mi pošalje graf. Pa šta bi ja sad trebala, doktorirati. A što bi ja to mogla novoga doprinijeti u znanosti za razliku od sadašnjih dr.sc, ako je to jedan od uvjeta za sticanje tako prestižne titule. Svi ti doktori su nešta novog smislili, evo npr. naši doktori iz politike, smislili su odličan recept da je njima dobro a nama loše, i da su oni doktori prije njih, krivi za to. Ali to nije ništa novog. H..e se njih za znanost, to su oni tako, jer su većini kad su bili mali lupali čvoke po glavi, pa su oni rekli neće to baš tako biti. I tako su oni postali doktori of nije bitno čega, npr. povijesti ili zemljopisa, matematike, sociologije, politologije, komunizma i socijalizma, a kasnije dopoložili kapitalizam i religiju (usmjerenje karizmatika).
Štovani gosp. zosprajc poručite svom mentoru tj. sebi, da pripazi malo, jerbo bi se mogao urušiti u singularitetu osjećaja vlastite veličine, tako da mu neće pomoći niti infitezimala.
in and out.

Gospođo Lulu, cijenim vaše znanje, vi ste jedna od vrlih tehničarki
Ovaj post potaknuo me da napišem nekoliko riječi.
Potpisujem 100 %

.. evo jedan mogući razvoj situacije na spx-u, znači najprije na 15min. grafu, pa 60 min i onda iz malo šireg kuta. Teško je u ovako negativnom ozračju mogućeg hs, inv.klina, et, nadati se nekakvom jačem preokretu, ali da se malo ogradim vrijeme će pokazati, novo vrijeme-nove formacije.

Inverted Head and shoulder formacija na EUR/USD. Za slabih 10 minuta znat cemo da li ide preokret trenda.

Ako ide onda je to dobro i za dionice.


Inverted Head and shoulder formacija na EUR/USD. Za slabih 10 minuta znat cemo da li ide preokret trenda.
Ako ide onda je to dobro i za dionice.

nema eur/usd veze s dionicama više.
svako za se travu pase, već 6 mjeseci.


svako za se travu pase, već 6 mjeseci.

Vi morate biti vidovnjak. Ako niste onda morate imati slobodan uvid u moj portfelj. Ako nije to, onda samo vi mozete procenjivati situaciju na burzi.

Prije par dana kod cijene 1,21 EUR/USD i kusur rekao sam, da ide dolar u korekciju – što je bilo predmet ismijavanja nekih vidovnjaka. Danas je dolar oko 1,26.

Inače mislim, da dolar i dionice dijele zajedničku sudbinu.

E sad idem malo na more i hladno pivo. [bye]

Zanimljivost.

http://dshort.com/charts/Kimble/SPX-multi-hs-100630.gif

PLAVI-R-A.

Imaš dobar impuls, al si već duže u bočnom kretanju, topiraš lagano.
Uskoro testiraš trendline i jaku potporu, tu ćeš se zadržat vjerovatno do kraja ljeta, pa onda ozbiljnija korekcija. [smiley]

SPX :
-konsolidacija oko dvostruke fibo razine ( 38.2% ukupnog rasta=1007 i 61.8% ukupnog pada=1013)
-dnevni graf: bikovska divergencija MACD385 najavljuje blizinu odbijanja
-satni graf : bikovske divergencije RSI, Slow stochastica, DMS-a potvrđuju divergenciju na dnevnom grafu i skoro odbijanje
-skrivena negativna divergencija RSI-a i MACD 385 najavljuje stagnaciju ili pad (ne niže od cca1010) na otvaranju u ponedjeljak i testiranje UP linije trenda RSI-a
-moguć obrnuti H&S na satnom grafu ( ili dvostruko dno ovisno o ev.padu u ponedjeljak)
-probijanjem linija vrata inv.H&S-a i SMA20 satnog grafa javlja se target odbijanca u zoni cca 1060 ( 38.2% pada od 21.06=1056 ili 50%= 1070)

Krepat ma ne molat

http://seebiz.eu/hr/burze/crobex-u-slobodnom-padu-sve-realnije-potonuce-na-1.650-bodova,83974.html

komentar na ovo? realno ili?

New Report

Close