Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Death Cross na SPX za par dana, da HS ne bude usamljen.

Nije za baciti ni astroloski Grand Cross, ali ekipa ne vjeruje ni u neku korist od tehnicke, a kamoli nekakovu korist od astrologije!!!
Pozdrav svim dugorocnim dokupljivacima!!!!!
[/quote]
moram se ispričat onoj babi kaj je prošli tjedan najavila astrološki urnebes 26.6. na puni mjesec.
svaka čast, teta.
[/quote]
One particular example of a cardinal grand cross will occur in summer 2010 when Pluto, Uranus and Jupiter and Saturn and Mars will be at 0-3° Capricorn, Aries and Libra, respectively, while inner planets transit at 0-3° Cancer. This is assumed by astrologers studying mundane astrology that it shall be a time with many great challenges and dramatic changes. This aspect resembles another grand cross that occurred during the 1930s.

A fixed grand cross is said to lead to a person who is well organized but does not know where to direct their talents. Consequently, those with a fixed grand cross tend to be stuck in the same place.

Meni se više sviđa onaj knecht-ov koji predviđa dno korekcije na 1021, nego ova knox-ova smrtonosna križanja. [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

eto

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

http://1.bp.blogspot.com/_l8gHrhQiXlE/S69YSjwxmfI/AAAAAAAAB-w/sLcbBUdA5jM/s1600/a+DXY.png

Da vidimo znalce TA
Do kojeg datuma vide pad i mj
Pustite prazne priče aj malo konkretno
Izazov samo za prave znalce TA ove druge bi zamolio da se ne petljaju ako je moguće

Morao sam postati ovj graf koji sam pronašao, zbilja interesantno, zar ne?

Nije SPX, vec transportni sektor.


CROBEX
Slična situacija je bila i prije pola godine. Prvo pozitivna divergencija, pa skrivena negativna, pa odbijanac.. Po tome, ovo bi mogao biti THE ODBIJANAC.. Sretno!

Da, nevjerovatno slična, ako ne i identična situacija onoj od prije pola godine. Po brojanju valova, neka bi ovo bio vrh zadnjeg 5. padajućeg vala, kao i tada prije pola godine. Što se pa indikatora tiče sada su još čak i više podhlađeni nego tada, tako da bi se odbijanac znao dogoditi. Osim toga nalazimo se već treći dan duboko izvan Bollingerova kanala. Već i danas se dala zamijetiti pojačana kupnja, kada se Crobex počeo uzdizati od razine 1832 i završio na 1847.


Da vidimo znalce TA
Do kojeg datuma vide pad i mj
Pustite prazne priče aj malo konkretno
Izazov samo za prave znalce TA ove druge bi zamolio da se ne petljaju ako je moguće

ti to ozbiljno?
a može i dan i sat?


Death Cross na SPX za par dana, da HS ne bude usamljen.

Dobar dan za shoping. Kada najveće optimiste postaju pesimiste – onda je vrijeme za kupovinu. (Kostalany).

U prilogu je dnevni graf za DJI index. Mislim, da sljedi mala korekcija prema gore.



Death Cross na SPX za par dana, da HS ne bude usamljen.

Dobar dan za shoping. Kada najveće optimiste postaju pesimiste – onda je vrijeme za kupovinu. (Kostalany).
U prilogu je dnevni graf za DJI index. Mislim, da sljedi mala korekcija prema gore.
[/quote]
zato sam ja prodo sve kad ste ti i kolega prorok postali silno bullish na 1215. [thumbsup]

Kolega Zosprajc jel možete priupitati svog mentora kad će biti apdejt zadnjeg grafa, ustvari hoće li ga biti uopće? I još nešto formula, 9td+H<=4 jel ok?

ok, u redu je, update je tu. Samo što je s formulom., znam da nije nešto kao infitezimalni račun, ali za mene je i previše. Nego, ako nije zaspao jel mi može objasniti što je to ustvari infitezimalni račun, čemu služi uopće (to su one derivacije, integrali i te ludosti kako veli moj mali), koja je praktična vrijednost tog računa. Ja sam u školi muku mučila s tim, a da nikad nisam saznala svrhu istog. Prostor/vrijeme, šta li??

New Report

Close