Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Padajuči klin na IGH. Dobar znak, no vidjet ćemo.

Indikatori Crobexa

Baš tako. Ljepota ewt-a je u tome što uvijek ima alibi i za drugu varijantu.

Evo jedne alternativne varijante za sp 500 po kojem bi na cca. 1021 C = (0,62A) završila korekcija. Ovaj sistem zadovoljava sva ewt pravila – ali teško, da će se gazde odlučiti za ovaj scenario.

Ipak 16.07. je sastanak OPEX i u ta vrijemena indexi običnu rastu. [smiley]


Baš tako. Ljepota ewt-a je u tome što uvijek ima alibi i za drugu varijantu.

Evo jedne alternativne varijante za sp 500 po kojem bi na cca. 1021 C = (0,62A) završila korekcija. Ovaj sistem zadovoljava sva ewt pravila – ali teško, da će se gazde odlučiti za ovaj scenario.

Ipak 16.07. je sastanak OPEX i u ta vrijemena indexi običnu rastu. [smiley]

Od svih grafova ovaj tvoj je ono što i ja vidim. Jedina razlika je što nije veliki A i veliki B, već velika 1-a i velika 2-a. Dakle sad smo u trojki (preciznije 1-a od trojke)…..
Brojanje A, B i završetak C-a tu mi nikako ne paše iz razloga što je B val retracea-o A za 50%, pa se s većom vjerojatnošću može tvrditi da se potencijalno radi prije o zig zag korekciji nego o flat-u….
Dakle, da i je C trebao bi ići još dole….

Evo updejta mog viđenja stvari sa današnjim danom.

Zadnja dva puta je signal bio točan, te je oba puta doista došlo do odbijanja.
Zato prilažem i te slike da možete se prisjetit razvoja događaja.

No odbijanje je svaki put trajalo samo do trend linije, nakon čega je tržište
odlučilo nastavit smjer => stop loss.

Isto treba učiniti i ovaj put ukoliko odbijanac neće držat.

Do odbijanca bi trebalo doći u naznačenoj zoni, dakle tu početi kupovati, po mogućnosti
paketno bez srljanja.

Pa ako će cijena držati, pa izdržati, pa se probiti iznad trend linija,=> dokupiti još.

Sretno.

Obey Ferengi Rules of Acquisition

CROBEX

Probili kanal.. na dolje..

Ovdje bi morao biti nekakav odbijanac.
Kakav, vidjet ćemo (možda samo testiranje probijenog kanala)..
Uglavnom minimum za danas cca 1830.. Sutra malo niže..

Slična situacija je bila i prije pola godine. Prvo pozitivna divergencija, pa skrivena negativna, pa odbijanac.. Po tome, ovo bi mogao biti THE ODBIJANAC.. Nemam naravno nikakvih indikacija za ovakvo što, al’ šta ću kad volim da gatam..

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

kako je krenulo danas bi mogli na 1818-19 bodova. Sutra kladionica i vrlo vjerojatno zatvaranje na granici 1800

mišljenja sam da u amera još malo pa odbijanac … cca. oko soma pa da nas sve zahebe poraste podosta

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


mišljenja sam da u amera još malo pa odbijanac … cca. oko soma pa da nas sve zahebe poraste podosta

Nekako mi previše ljudi i stranih portala o tome piše…a tu im je 38 fiba, al sve mi se vise cini da bi mogli proc tu razinu ko nož kroz maslac….a mozda i propadne H&S, prometi nisu idealni

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Po prosječnom eksponencijlnom padu krivulje Crobexa dno je oko 1800-1700….dolazi ljetna rupa u trgovini tako da ćemo vjerojatnije grebati po dnu….no može se desiti i daljnje sporo postepeno propadanje uz male injekcije kapitala sve do sredine 9 mjeseca…tada nas samo može spasiti kapital izvana….ako ga neće biti…odemo mi u 9-tom i dublje…do 1500

Prodajem jeftino, kupujem skupo.



mišljenja sam da u amera još malo pa odbijanac … cca. oko soma pa da nas sve zahebe poraste podosta

Nekako mi previše ljudi i stranih portala o tome piše…a tu im je 38 fiba, al sve mi se vise cini da bi mogli proc tu razinu ko nož kroz maslac….a mozda i propadne H&S, prometi nisu idealni
[/quote]

futursi su u minusu…bit će vodopad…nova razina prema dolje pa lagani odbijanac…pa opet propadanje

ostali su bez keša vani…a ovi u kešu će samo ubaciti ukoliko se pojave dobri statistički rezultati kojih nije bilo…a nit neće ni slijedeći kvartal…dakle propadanje je 80% vjerojatnosti

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

bogami su se neki odvažili na kupnju to je to 1832 je dno fala bogu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close