Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo vam Cromanov graf prije 2 dana koji je stavio na poslovni…

http://www.google.com/finance?q=ery

da ste ga pratili vec ste mogli biti 20 % u plusu


pa Croman je znalac, samo nek se manje uvlači u prepucavanja a više stavlja grafove, za čas će svi ušutiti [thumbsup]

Ps Crobex razina sto sam spomenuo u prijasnim porukama mogla bi se pokazati cak kao jedna xxx razina

Da li xxx razina znači da smo nahebali

Hvala

Svaka dionica je precijenjena dok je ja ne kupim

@ Croman
Što se uopće ovdje zezaš, odi na fx i zaradi pare

CROBEX :
-drugi dan probijen Boll. na dnevnom grafu
-značajnijih divergencija nema na dnevnom ili satnom grafu (12.oo)
-moguća zona odbijanja po tjednom grafu : zona 1780 (lokalno dno 07.2009) – 1810 (50%ukupnog rasta)

Krepat ma ne molat

Mrki svaka čast na grafu, sada samo čekam kritike od ovih vizionara što sve znaju ali taje


@ Croman
Što se uopće ovdje zezaš, odi na fx i zaradi pare

znaš kaj,ja mu u biti i ne zamjerim,jer kad vidi kak se damo vuć za nos vlasti i političarima misli si-zašto nebi i ja malo solio pamet bez pokrića bedacima

..ovi mulci šta su izašli na ingri po 26 su izišli u + [wink]

..kupovali po 20,01 šta ih briga.Zaradilo se.

..sad će oni nju čekati na 15,07.Mudro.



Crobex kratkoročno, vidi li ga još netko ovako?

očigledno ne [tongue]
[/quote]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


..kupovali po 20,01 šta ih briga.Zaradilo se.

[thumbsup]

dobar dan ljudi,evo vidimo i sami da ima žestokih za kupnju tj onih pametnih koji su prodali na vrime ili su se pojavili novi igrači,,,,samo se bojim da neče biti velikih odbijenaca kao 2009 neko če eventualno čekati rast 1r5-20% i opet čučati i pomn pratiti da ih prožđere kao gladan vuk,,, iskreno meni se ne sviđa ovo stanje na zse ali opet sam malo realno-optimističan, jer vidim da neki čekaju croby na 1500 ,,pazar več nije ako pomno promotrimo situaciju i sagledamo da ht ericson adris ina drže krobi na ovau razinu ,,,,

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close