Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


da,ta nas problematika muči cijele godine,samo dokle će…

lani su bili prekrasni,pravilni valovi,na nekim se dionicama moglo šćapit i do 300%,a sad [embarass]



@marijan1

valovi su uvjek "prekrasni" …i lani i ove godine.

Ono sto je vazno je znati ih analizirati i videti pravac i razine (to jest …pravu formaciju)





Ako biste mogli malo pojasniti za nas koji nismo vješti u TA

U kojem smo sad valu? Gdje smo po ganovom kotacu?
Hvala
[/quote]

gornji graf je sasvim dovoljan, ako ne i previše, za vaše poznavanje TA.
[/quote]

@Nasdaq

Gornji graf je samo introdukcija i jedan od najlaksih nacina za se naucit i pokusat pratit razvitak burze

Mislim da Delux nema problema sa njime .


@Delux

Odgovor na koji val i gdje smo po Gannov kotacu neces vjerovatno dobit

hehe [thumbsup]



da,ta nas problematika muči cijele godine,samo dokle će…

lani su bili prekrasni,pravilni valovi,na nekim se dionicama moglo šćapit i do 300%,a sad [embarass]



@marijan1

valovi su uvjek "prekrasni" …i lani i ove godine.

Ono sto je vazno je znati ih analizirati i videti pravac i razine (to jest …pravu formaciju)
[/quote]

pa daj nas malo prosvijetli,ili je samo tvoje pojavljivanje ovdje dovoljno samo po sebi [proud]

Kolega marijane..

Croman je u dvije rijeci znao reci više nego li su ostali napisali na 1000 strana…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Na DAX-u je evidentan veliki obrnuti H&S obrazac s targetom rasta do 6660,36:


hehe [thumbsup]
[/quote]
and he is back!!!
hahahahaha koji car nema što.
Legenda kakve nema. Taj ili nema kaj za raditi ili neznam. Ne trguje tu ali piskara.
Pravi hrvat koji je zbrisao vanka…heh

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Jedan od mojih pogleda na crobi!!!!

kroz rešetku, iz zatvora? [tongue]
[/quote]
Kolega ispricavam se sto to nisam odmah naglasio, ali nesto slicno!
Naime te moje gluposti mogu posluziti kao stereogram, to sam i sam skuzio tek neki dan, naravno ne na crobicu, ali sad kad sam se zagledao u crobija, jebote radi i na njemu.
Daklem to je cisto radi zabave da se vjezba uvid u 3d!

Svi nešto ovo ono ali vidim ja da ću morati čekati Srećka sutra u 9.00
Treba pojašnjenje? [lol]

who dares, wins



hehe [thumbsup]
[/quote]
and he is back!!!
hahahahaha koji car nema što.
Legenda kakve nema. Taj ili nema kaj za raditi ili neznam. Ne trguje tu ali piskara.
Pravi hrvat koji je zbrisao vanka…heh
[/quote]
@pobjeda
Imam ja dosta toga za raditi…ali dospijem biti aktivan i na internetu/formu.

Zbrisao vanka nisam…moze se vise kazat da su neki ucinili da je moj caca zbrisao vanka.
A ako si 9-10 godina star onda moras i ti. i ubrzo ce biti 50 godina u Svedskoj.
På ako neko zeli doznat o Svedskoj i dogadajima ovde… neka pita.

Ali ako predemo na TA i analize: moj savjet je (to je dugorocni pogled sa sadasnjim podacima)

Oprez:moze biti duboko…a onda ne govorim o 1800..ili 1600…nego dublje

PS Naravno da odbijanaca postoji uvjek …to moze svaki videti ako pogleda graf Crobexa zadnjih 3-4 godine da je bilo odbijanaca (manjih i vecih)

verdi, ne moraš čekati do sutra ujutro … na sferi ti je i prije, možda još večeras

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close