Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege, izgleda da je definitivno došlo vrijeme za kupnju http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=105

Da i ja to čitam no ne piše da je vrijeme za kupnju i tu je dilema. Svi su u dilemi.

ahahah, po novim trend signalima, VIRO i INGR idu na 0 kn [lol] [lol]
dajte dosta s tim smećem [lol]

Kupovni signal će se javiti nakon potvrde obrnutog obrasca glave i ramena.
Bez obzira na trend signale ovaj scenarij mi se čini vrlo vjerojatan.
Nadam se da ste primijetili volumene trgovanja na 3200-3300 pametnom dosta, čista akumulacija


Kupovni signal će se javiti nakon potvrde obrnutog obrasca glave i ramena. Bez obzira na trend signale ovaj scenarij mi se čini vrlo vjerojatan. Nadam se da ste primijetili volumene trgovanja na 3200-3300 pametnom dosta, čista akumulacija

Pa da nije bilo akumulacije cijene bi otišle još 15% dole.


Che: ” Kupovni signal će se javiti nakon potvrde obrnutog obrasca glave i ramena. Bez obzira na trend signale ovaj scenarij mi se čini vrlo vjerojatan. Nadam se da ste primijetili volumene trgovanja na 3200-3300 pametnom dosta, čista akumulacija ” Pa da nije bilo akumulacije cijene bi otišle još 15% dole.

To što bi otišle još dolje fondove ne brine, no očito je procjena da je to povoljna kupnja, obzirom da je ovo tema TA, treba naglasiti i to da je 3200 linija otpora ,. imali smo klin itd., sve je upućivalo na dno ili oko njega, u svakom slučaju tu je to negdje


spoji 2. i 3. svijeću i što ćeš dobiti ?

engulfing


jesi kada radio blending?

Jesam. Često to radim.
Ali, ne svijeća [lol] [lol]
[smiley]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


di su pare … jel’ školski?

Kako je “morning star + ” kada je u uzlaznom trendu.To izgleda kao “evening star – ” .


fazan: ” jel’ školski? ” Ubrajaš li u isti obrazac i ovo:

Dalekovod izgleda kao “Shooting star – “, a IGH ne razumijem. Zato su mi te svijeće čudne. Već u četvrtak su upućivale na pad, a u petak su otišle gore i opet upućuju na pad. E sad pokazatelji (MACD, RSI i dr.) pokazuju kupnju i sve mi je zbunjujeće i reći ću sumljivo.


fazan: ” di su pare … jel’ školski? ” Kako je “morning star + ” kada je u uzlaznom trendu.To izgleda kao “evening star – ” .

Rado bih ti pomogao, no ovo je osnovno nepoznavanje elementarnih činjenica. Ako je pad s 220,00 na 120,00 uzlazni trend … onda stvarno nemam riječi.

Toplo preporučam da se nastaviš baviti bilanciranjem, jer koliko se sjećam to ti jako dobro ide.

I love the Smell of Profits in the Morning

eeee, ovo već izgleda kao paternaliziranje.
s otvorenim patentom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


krpa: ” fazan: ” jel’ školski? ” Ubrajaš li u isti obrazac i ovo: ” Dalekovod izgleda kao “Shooting star – “, a IGH ne razumijem. Zato su mi te svijeće čudne. Već u četvrtak su upućivale na pad, a u petak su otišle gore i opet upućuju na pad. E sad pokazatelji (MACD, RSI i dr.) pokazuju kupnju i sve mi je zbunjujeće i reći ću sumljivo.

I ja isto mislim da je sumnjivo, mada slika govori 1000 riječi [lol]

14.04.2008.


di su pare …

jel’ školski?


Tek sada sam vidio da si me prozvao, pa je red i da se javim!

Ptico moja, školski da bolji biti ne može, tim više što se nalazi na najboljoj mogućoj razini potpore! Jedina mana mu je što je potvrda malko slaba, ali to je to![thumbsup]

Once you learn to identify patterns and read the market, you find there are limitless opportunities to make money!

New Report

Close