Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel’ školski?

Ubrajaš li u isti obrazac i ovo:

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

može pojašnjenje “školskih” … hvala[cool]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Škola engulfinga…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

ma na koju god dionicu pogledaš vidjet ćeš isti signal …

kontam da je i Crobex u morning staru …

malo me muči svijeća nakon formacije morninga … sve odreda imaju dugačku gornju sjenu … da su se one zatvorile s manjom sjenom, to bi bio super signal … no današnje svijeće su pobrisale jučerašnje sjene …

I love the Smell of Profits in the Morning


Škola engulfinga…

još se zatvorio debelo iznad 30.000

kontam da nas u ponedjeljak čeka vesel i topao dan …

I love the Smell of Profits in the Morning


ma na koju god dionicu pogledaš vidjet ćeš isti signal … kontam da je i Crobex u morning staru … malo me muči svijeća nakon formacije morninga … sve odreda imaju dugačku gornju sjenu … da su se one zatvorile s manjom sjenom, to bi bio super signal … no današnje svijeće su pobrisale jučerašnje sjene …

Da, mada ova na igh ima dugačku i donju.
Neodlučnost nije dugo trajala, što je pokazala već današnja svijeća…

Zanimalo me da li pod zvijezdom smatraš i kad se u formaciji prve dvije svijeće preklapaju u donjem dijelu…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

nisam skužio …

misliš ako je close prve i open/close druge svijeće isti?

I love the Smell of Profits in the Morning


nisam skužio … misliš ako je close prve i druge svijeće isti?

Na ovo sam mislio (tijelo druge nije ispod prve):

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Ne spada u piercing line.
Logički bi bilo da je jača snaga morning stara ako izgleda kao na drugoj slici…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

spoji 2. i 3. svijeću i što ćeš dobiti ?

jesi kada radio blending?

I love the Smell of Profits in the Morning

Kolege, izgleda da je definitivno došlo vrijeme za kupnju

http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=26&Itemid=105

Molio bi kolegu Cromana ako može komentirati kako on vidi zadnje stanje na Crobex-u, pošto njegovo mišljenje najviše cijenim.
Da li zadnji podaci pokazuju da će biti 5. vala prema dolje?

New Report

Close