Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Htjedoh reći da si do pred neko vrijeme bio izravan, a sad najednom mistificiraš…
Potpuno smo OT.

[thumbsup]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

uvijek ću biti izravan.
neću sada crtati 3. varijantu.
da ne bi došlo do zbunjoze.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

odokativno (analiza 20 sec),
igh u 1. fazi rasta.
možda sam potpuno fulao.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

1. faza rasta nakon velike korekcije, to sam mislio.
to bi značilo- ako grobi potone u možebitnom 5. podvalu, igh ne ide ispod već dosegnutog minimuma.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Mene nije sram učiti. Totalni sam neznalica u EWT. Ali da li se ovih 5 faza ewt-a može vidjeti ovako na ovom grafu? I da li je ovo početak (nesigurni) bull trenda na ovoj dionici?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Mene nije sram učiti. Totalni sam neznalica u EWT. Ali da li se ovih 5 faza ewt-a može vidjeti ovako na ovom grafu? I da li je ovo početak (nesigurni) bull trenda na ovoj dionici?

bud,
teorija kaže da ewt ne vrijedi za nelikvidne ili slabo likvidne dionice.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

budd:

Mene nije sram učiti. Totalni sam neznalica u EWT. Ali da li se ovih 5 faza ewt-a može vidjeti ovako na ovom grafu? I da li je ovo početak (nesigurni) bull trenda na ovoj dionici?

bud,
teorija kaže da ewt ne vrijedi za nelikvidne ili slabo likvidne dionice.

Toliko znam, ali svejedno bi ovdje mogao prestati pad, ne?

Hell is Empty and all the Devils are Here

ovako kako si nacrtao:
-prvi cikcak pad u 5 koraka (val A)
– slijedi korekcija B (cik cak u 3 koraka ili nekakav flat ili trokut);
-potom C val prema dole.

p.s.
vrh 4 taman ti se povukao max moguće-na razinu vrha 1

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

djia probila 12800.
jako dobro.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


djia probila 12800. jako dobro.

Da ponovim Crobex MACD se prekrižio nakon 2 mjeseca trauma, BUY signal. RSI ide prema 50.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7



Da ponovim Crobex MACD se prekrižio nakon 2 mjeseca trauma, BUY signal. RSI ide prema 50.[thumbsup]

E to je tehnicka analiza! Kratko i jasno. MACD se prekrizio – KUPUJ. MACD se opet prekrizio – PRODAJ. I moja baba bi mogla trzit s time, a ne sa onim valovima! [thumbsup]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

di su pare …

jel’ školski?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close