Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@čaruga
pišem iz koraka u korak.
ne treba mistificirati nešto što je u temelju jednostavno.
to mi se kod cromija ne sviđa.
i, kao što se već može vidjeti,
neću komentirati njegove eventualne postove, a grafove ću raditi na podlozi koju mi pripremi pajdo geronimo.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@čaruga
pišem iz koraka u kora.
ne treba mistificirati nešto što je u temelju jednostavno.
to mi se kod cromija ne sviđa.

Vlad , samo ti piši i crtaj. Nije mi jasno zašto ljudi ne cijene tvoj trud. Ako im se rezultati ne dopadaju ne trebaju ih uvažavati. Moraš poraditi na “imageu” , probaj najaviti odlazak .[thumbsup]

@ darko
neću ja otići niti ako skroz fulam.
ne bih bio jedini[cool]
a nisam i neću mijenjati nick, kao što nisam i neću nikad imati više njih (nickova).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

i ja kazem, vlad je dobar decko i trudi se predvidjeti trend, pa sto i ako fula, nitko ovdje nikome nista ne garantira!!

ipak Vlad mislim da bi trebao uzeti dulji period za promatranje, ove dnevne oscilacije su dosta nepouzdane!
kolega geronimo mi je poslao crobex na dnevnoj bazi trgovanja, na period od 6 mjeseci i MACD je presjekao, ADI graf izgleda obecavajuce i mislim da nam slijedi uskoro jedan dulji period rastuceg trenda!

IDEMO AP AP

Vlad 111, samo naprijed, ima dosta ljudi koji cijeni tvoj trud i rad, pozdrav i Geronimu.[wink][thumbsup]


i ja kazem, vlad je dobar decko i trudi se predvidjeti trend, pa sto i ako fula, nitko ovdje nikome nista ne garantira!! ipak Vlad mislim da bi trebao uzeti dulji period za promatranje, ove dnevne oscilacije su dosta nepouzdane! kolega geronimo mi je poslao crobex na dnevnoj bazi trgovanja, na period od 6 mjeseci i MACD je presjekao, ADI graf izgleda obecavajuce i mislim da nam slijedi uskoro jedan dulji period rastuceg trenda!

dao Bog!!!
ja trenutačno pokušavam sagledati situaciju uz pomoć ewt-a.
postoji i treća solucija koju nisam elaborirao…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Vlad, jednom (?) si već falio brojanje valova, onda kad si predviđao kraj korekcije na nekoliko stotina višem nivou.
Sada tražiš dublje dno.
Možda opet griješiš, vrijeme će pokazati.

Vrijeme će pokazati i da li je korekcija već gotova:

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Vlad, jednom (?) si već falio brojanje valova, onda kad si predviđao kraj korekcije na nekoliko stotina višem nivou. Sada tražiš dublje dno. Možda opet griješiš, vrijeme će pokazati. Vrijeme će pokazati i da li je korekcija već gotova:

mislim da nikada nisam govorio o kraju korekcije, osim kada smo bili na ca 3460.
tada sam vjerovao u skoru realizaciju klina, a i TA crobexa bila je ok.

inače, uvijek sam govorio o snažnoj potpori TA na 3200-3300.

vrhove ewt-a sam mijenjao do unatrag 8-10 dana.
od tada pratim priču na isti način, razmatrajući obrasce u formiranju.

sada postoji mogućnost da još uvijek odrađujemo podval (4)- u tom slučaju cik-cak najizgledniji. no, ni drugi korektivni obrasci nisu ewt-oski isključeni (flat,ex.flat i dr.), ali mi na grafu ne izgledaju realno. zato sam ih trenutačno izbacio iz fokusa.

no, možda smo odradili podval (4).

a postoji i 3. mogućnost.
otom,potom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

eto, vidiš da postoji i 3. mogućnost.
sada pokušaj vidjeti kako postaviti obrasce da precrtana crna trojka postanje ljubičasta petica u zagradi.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


a postoji i 3. mogućnost. otom,potom.

Ovo mi sad već sliči na: samo ja vidim ono što vi ne vidite…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

@ krpa
ne, krivo si me shvatio.
ne da mi se raspisivati o 3. varijanti i unositi zabune.

ne želim paternalizirati. niti tebi, niti bilo kome.
a ne želim ni pattern-alizirati.
previše.[smiley][wink][tongue]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo, odokativno-
ako grobi ode do 3700, ledo je u fazi rasta i ide prema 14000.

ps
to nema veze s 3. varijantom.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close