Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


samo da predočim svo šarenilo svijeta ewt-a…
ako još uvijek odrađujemo podval (4), trenutačno se vjerojatno odrađuje:
-running flat
ili
expanded flat
ili
-trokut
ili
-cik-cak

Mislim da ti nije nimalo u redu da nakon nekoliko packi koje si (sasvim zasluzeno!!!!) dobio o Cromana, sada na sve moguce nacine nastojis diskreditirati njegovo DJELO? Zar ti je vaznija lazna statisfakcija od znanja i u konacnici od zarade????

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

expanded flat isključen kao mogućnost za podval (4)

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

za vlada

SAM PROTIV SVIH

dakle, ako odrađujemo podval (4), najvjerojatnije:
– trokut
ili
-cik-cak

ako je trokut, nećemo prijeći ca 3610,
ako je cik-cak, nećemo prijeći ca 3700

ako odrađujemo,pak, već podval (5), možemo odraditi:
trokut, ekspandirajući trokut , cik-cak.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


vlad1111: ” samo da predočim svo šarenilo svijeta ewt-a… ako još uvijek odrađujemo podval (4), trenutačno se vjerojatno odrađuje: -running flat ili expanded flat ili -trokut ili -cik-cak ” Mislim da ti nije nimalo u redu da nakon nekoliko packi koje si (sasvim zasluzeno!!!!) dobio o Cromana, sada na sve moguce nacine nastojis diskreditirati njegovo DJELO? Zar ti je vaznija lazna statisfakcija od znanja i u konacnici od zarade????

čovječe, smiri se.
pokušavam ustanoviti kamo idemo.
zaboravi na satisfakciju.

štitim svoj portfelj.
pokušavam pomoći i nekim prijateljima.[bye]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

prema inraday-u,
ako je podval (4) u tijeku, vjerojatna je cik-cak verzija podvala.
limit 3704.

ako je podval (5) u tijeku, uistinu svašta je moguće.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

stanje

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Odbili smo se od 3600[cry]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


stanje

Meni ovaj najvise lici na impuls, al on ne bi trebao doci tu, barem koliko je meni poznato. Impulsi slijede trend, a ne idu protiv njega.

Za korektivne valove:
ako probijemo 3620 onda jucerasnji vrh vise nece biti A vec ce se formirati novi jer se vracamo nazad u korektivni kanal od preokreta. Trenutno prvi napad na 3600 izgleda nije prosao.

Pilar


vlad1111: ” stanje ”
1.Meni ovaj najvise lici na impuls, al on ne bi trebao doci tu, barem koliko je meni poznato
. Impulsi slijede trend, a ne idu protiv njega.
2.Za korektivne valove: ako probijemo 3620 onda jucerasnji vrh vise nece biti A vec ce se formirati novi jer se vracamo nazad u korektivni kanal od preokreta. Trenutno prvi napad na 3600 izgleda nije prosao. Pilar

ad 1.
liči na impuls, a impuls može doći upravo tu.
ali,može imati i samo 3 podvala.
ad 2.
ne, baš je onda najvjerojatnije to bio A.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


hrco01: ” vlad1111: ” samo da predočim svo šarenilo svijeta ewt-a… ako još uvijek odrađujemo podval (4), trenutačno se vjerojatno odrađuje: -running flat ili expanded flat ili -trokut ili -cik-cak ” Mislim da ti nije nimalo u redu da nakon nekoliko packi koje si (sasvim zasluzeno!!!!) dobio o Cromana, sada na sve moguce nacine nastojis diskreditirati njegovo DJELO? Zar ti je vaznija lazna statisfakcija od znanja i u konacnici od zarade???? ” čovječe, smiri se. pokušavam ustanoviti kamo idemo. zaboravi na satisfakciju. štitim svoj portfelj. pokušavam pomoći i nekim prijateljima.[bye]

Samo ti radi kolega i pusti priče.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Odbili smo se od 3600[cry]

Kako nismo kad smo jučer probili tu granicu i bili jedno vrijeme na 3650 čini mi se ili tako nešto.
U ovom trenutku je po meni jako bitan volumen trgovine to će nam puno toga reći

New Report

Close