Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na EU H4 imamo inv.H&S ?
A kad smo već kod invertiranih stvari , klinova, haesesovaca, malo sam se poigrala s gornjom slikicom i dobila pravi H&S? To je već netko radio čini mi se Buffy ili Graham s očitom nakanom da se naruga ljubiteljima TA, ali kao što vidite on nije u pravu. Slikicu kako god okrenete ona sugerira pad, bilo kao inv. klin ili h&s.

netko me spominje ovdje [rolleyes] [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Očito je da naša burza samo sljedi trendove pada američke i europskih burzi , tako da nas i idući tjedan očekuju iskrcavanja na dionicama.

@inv
Možda bi bilo pametno nešto kupiti danas, što vi mislite mr. invertius?


@inv
Možda bi bilo pametno nešto kupiti danas, što vi mislite mr. invertius?

a što ti kaže tvoj neemotivni …. stroj?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]



@inv
Možda bi bilo pametno nešto kupiti danas, što vi mislite mr. invertius?

a što ti kaže tvoj neemotivni …. stroj?
[/quote]
sex machine [cool]

vidjet cemo….
uskoro [huh]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@3M
Ma stroj mi je za forex, za dionice još ne postoji način takve trgovine, barem ne kod nas.
Evo baš od jutros testiram jedan svoj prilagođeni program na malim lotovima na 1M, i od 9x pogodi 8, pa to je OK?
A glede i mede moguće kupnje poneke dionice, mislim da je ok barem kratkoročno. Jerbo ako su ovi fond u crnim odijelima marke hugo boss menađerčići razmjenjivali jučer svoje expresije na npr. ptkm, pa mogla bi i ja nešto u svom mišjem stilu gricnuti. +/- 15% je ok u trgovini.

Deca, nema nikakvih naznaka za odbijanac, nažalost. Situacija izgleda vrlo loše. Nakon godinu dana sideways kretanja probili smo SMA 200 i nalazimo se natrag u bear marketu. Svi indikatori su u sell signalu. Na mojem dugoročnom grafu izračunanom u tjednima probili smo potporu SMA 17 W i SMA 43 W, računano prema Marberu. Zadnji puta kad se to dogodilo je bilo na ATH Crobexa kad je krenuo onaj strašan pad. Uglavnom, ovisimo o događanjima vani, moguće je nekakvo najavljivanje ne znam čega preko vikenda pa nekakav odbijanac ali čini mi se da sve ovisi o spektakularnim vijestima tak da ne znam. Na mojem grafu možete vidjeti da je prva potpora na 1900 bodova. Onda ćemo vidjeti. Imam i puno gori scenarij ali to ću vam staviti preko vikenda da sad ne plašim ljude. Svima nam je već dosta plašenja i padanja. Evo i ja sam bila kupovala prije tjedan dana, očekivala tehnički odbijanac ali nije se dogodio, prodala sam sa minusom i izgleda da je najbolje maknuti se sa tržišta kak veli gospon Tigrus, jer ovo stvarno nije normalno, mislim da su u kazinu veće šanse za dobitak.Ali kažem Vremena su takva da cijeli market ovisi o dnevnim vijestima, a to nije dobro.Bok deca i čuvajte se


@inv
Možda bi bilo pametno nešto kupiti danas, što vi mislite mr. invertius?

na crobiju ni slucajno…..ne pada mi na pamet….tu nema ni odbijanja….

Deca, nema nikakvih naznaka za odbijanac, nažalost. Situacija izgleda vrlo loše. Nakon godinu dana sideways kretanja probili smo SMA 200 i nalazimo se natrag u bear marketu. Svi indikatori su u sell signalu. Na mojem dugoročnom grafu izračunanom u tjednima probili smo potporu SMA 17 W i SMA 43 W, računano prema Marberu. Zadnji puta kad se to dogodilo je bilo na ATH Crobexa kad je krenuo onaj strašan pad. Uglavnom, ovisimo o događanjima vani, moguće je nekakvo najavljivanje ne znam čega preko vikenda pa nekakav odbijanac ali čini mi se da sve ovisi o spektakularnim vijestima tak da ne znam. Na mojem grafu možete vidjeti da je prva potpora na 1900 bodova. Onda ćemo vidjeti. Imam i puno gori scenarij ali to ću vam staviti preko vikenda da sad ne plašim ljude. Svima nam je već dosta plašenja i padanja. Evo i ja sam bila kupovala prije tjedan dana, očekivala tehnički odbijanac ali nije se dogodio, prodala sam sa minusom i izgleda da je najbolje maknuti se sa tržišta kak veli gospon Tigrus, jer ovo stvarno nije normalno, mislim da su u kazinu veće šanse za dobitak.Ali kažem Vremena su takva da cijeli market ovisi o dnevnim vijestima, a to nije dobro.Bok deca i čuvajte se

od mene stotka…..nema se sto prodavati price nakon ovog raspada vani [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dobro drugari moji vjerni, ja budem ipak danas nešto kupila a i u ponedjeljak. MM


Dobro drugari moji vjerni, ja budem ipak danas nešto kupila a i u ponedjeljak. MM

ako ideš na "bottom fishing" (žensku intuiciju 😉 možda, a ako ćeš ulaziti na potvrđene signale, ima još vrimena. I ovisi kakve ribice loviš [wink]


od mene stotka…..nema se sto prodavati price nakon ovog raspada vani [thumbsup]

[lol]

tako je.treba pričekati da sve dobro naraste.tko je vidio jeftino kupovati

Frankly my dear, I don't give a damn!

New Report

Close