Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo jedan uradak za spekulante

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...

dno bi moglo biti dosegnuto do ca 01.05.
ako bude ekstenzije 5. podvala, onda čak i nešto kasnije.

U prilogu je slika kolege magixa sa moj novac koja se poklapa sa tvojim mišljenjem. Slika je postana prije zatvaranja burze.


vlad1111: ” dno bi moglo biti dosegnuto do ca 01.05. ako bude ekstenzije 5. podvala, onda čak i nešto kasnije. ” U prilogu je slika kolege magixa sa moj novac koja se poklapa sa tvojim mišljenjem. Slika je postana prije zatvaranja burze.

Vrlo mogući razvitak, ali obzirom na veliki promet ovog rasta, što ako probijemo gornji otpor?
Ovaj rast je uveliko drugačije prirode od dosadašnjih kratkih korekcija na gore koje su bile obični bulltrap s 20- 30 milja, ovo je ipak bilo poprilično snažno.
Što kažu znalci o tome

vlad1111:

dno bi moglo biti dosegnuto do ca 01.05.
ako bude ekstenzije 5. podvala, onda čak i nešto kasnije.

U prilogu je slika kolege magixa sa moj novac koja se poklapa sa tvojim mišljenjem. Slika je postana prije zatvaranja burze.


a moze li mi tko reci u kakvoj smo situaciji ako danas odemo u + prema grafu? [smiley].

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


darko09: ” vlad1111: ” dno bi moglo biti dosegnuto do ca 01.05. ako bude ekstenzije 5. podvala, onda čak i nešto kasnije. ” U prilogu je slika kolege magixa sa moj novac koja se poklapa sa tvojim mišljenjem. Slika je postana prije zatvaranja burze. ” a moze li mi tko reci u kakvoj smo situaciji ako danas odemo u + prema grafu? [smiley].

ako budemo rasli, ići ćemo vjerojatno iznad 3600.
a onda 5. podval prema dole.

moguć je i manji rast, do ispod 3600.
u tom slučaju odradili smo vjerojatno već 2. podpodval 5. podvala.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

šta mislite o obrnutoj glavi s ramenima. ? .nekako mi se čini da bi nam se to moglo i trebalo dogodit za prekret..u tom slučaju 1. rame smo imali u utorak ujutro..glava bi bila na 2500..onda rast do 3500..opet rame na 3200 pa ajmo gore ?

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


a moze li mi tko reci u kakvoj smo situaciji ako danas odemo u + prema grafu? [smiley].

U dobroj, ako si u dionicama. U nezavidnoj, ako si u cashu. [smiley]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

nekako mi se cini, da se na slici pokusalo “ugurati” da ide prema dolje,
no vidjet cemo, no ako danas odletimo gore, onda…. se ovaj padajuci nema vise za sta loviti
djelomicno cash

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Putting Elliott to the Test In 1994, a small team from Perth led by Rich Swannell began designing Elliott Wave computer programs for traders. Swannell was a programmer first and trader second.

Ne znam sto si htio s ovim postom reci.

Swanell ima firmu koja se zove Elliottician i dalje se bavi EWTom ali sada kao investitor, zivi u Svicarskoj i pokrenuo je novi posao u USA i UK.
Vise se ne mogu nigdje na netu naci potpuni rezultati istrazivanja na koje se poziva Elite Tradres’s Secrets. Rezultati su bili odvojeni za equities i comodities. Trebalo bi napraviti analizu hrvatskih dionica i ostalih vrijednosnih papira kao sto je on napravio pa da vidimo da li ima razlike u rezultatima. Ja bi htio raditi na tome, ali tko ce to financirati?
Swanell je isto tako proveo testiranje na podacima koji su simulirani slucajno, a ne stvarni sa burze i na njima EWT nije radio.
Nazolst njegov software me razocarao i ocekivao sam puno vise od njega. Ostavljam mogucnost da ga nisam shvatio kako treba.

Cromanove analize hrvatskih dionica (pogledaj DDJH) pokazuju da EWT radi i na nasim dionicama, a ne samo na indexu.

Niko od EWT poznavatelja ne dozivljava EWT kao puko brojanje valova, vec koriste i ostatak TA za pootvrdu brojanja i identifikaciju valova. Oni to rade 10ak godina, mi ovdje to pokusavamo shvatiti zadnjih mjesec, dva bez prave obuke i istrazivanja. Mislim da je u tome nas problem.

pozdrav,
Pilar

Kad ste već spomenuli DDJH i kad se pokazalo da EWT je pogodio kretanje s 130 na 111 pa natrag, zašto ne bismo ponovno analizirali isti?

Znalci, što kažete na ovo?

Hell is Empty and all the Devils are Here

samo da predočim svo šarenilo svijeta ewt-a…
ako još uvijek odrađujemo podval (4), trenutačno se vjerojatno odrađuje:
-running flat
ili
expanded flat
ili
-trokut
ili
-cik-cak

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

running flat isključen kao mogućnost za podval (4).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close