Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala curke u ime svih Petrokemičara !

[kiss]

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Deca, moram ovo podijeliti sa vama ,bolje reći ovjekovječiti. ADRS-P-A ima 13 crvenih svijeća za redom. Mislim da je to nemoguće naći bilo gdje, evo oni koji prate neke dionice nek baš pgledaju da li se to ikad dogodilo na ijednoj dionici. Ja mislim da je to nevjerovatno i nije mi uopće jasno kak je to moguće a naročito sa tak dobrom firmom. Ustvari bolje reći da je to prava sramota za ljude koji vode fondove i naročito mirovinske fondove da dopuste da ovakva podcijenjena blue chip dionica pada 13 dana zaredom bez ikakvog razloga. Pa kad je bila najveća panika nije padala više od 9 dana. Osim ako budu sutra objavili bankrot, nemam pojma, ali velim ovo je nevjerovatno.

Strava jedna. Gapova ko u priči. Izvrsno ste locirali problem bez obzira kaj se Japanci uvaljuju tu sa Camelom. Sav problem je u likovima koji vode trgovinu jer im je nekaj super povoljno na npr. cca 300 i onda im ne valja na 200 bez obzira kaj je mala količina to se ne smije događati osim ako se ne krcaju po privatnim računima.

who dares, wins


Deca, moram ovo podijeliti sa vama ,bolje reći ovjekovječiti. ADRS-P-A ima 13 crvenih svijeća za redom. Mislim da je to nemoguće naći bilo gdje, evo oni koji prate neke dionice nek baš pgledaju da li se to ikad dogodilo na ijednoj dionici. Ja mislim da je to nevjerovatno i nije mi uopće jasno kak je to moguće a naročito sa tak dobrom firmom. Ustvari bolje reći da je to prava sramota za ljude koji vode fondove i naročito mirovinske fondove da dopuste da ovakva podcijenjena blue chip dionica pada 13 dana zaredom bez ikakvog razloga. Pa kad je bila najveća panika nije padala više od 9 dana. Osim ako budu sutra objavili bankrot, nemam pojma, ali velim ovo je nevjerovatno.

Strava jedna. Gapova ko u priči. Izvrsno ste locirali problem bez obzira kaj se Japanci uvaljuju tu sa Camelom. Sav problem je u likovima koji vode trgovinu jer im je nekaj super povoljno na npr. cca 300 i onda im ne valja na 200 bez obzira kaj je mala količina to se ne smije događati osim ako se ne krcaju po privatnim računima.

who dares, wins

@snupy i jubito
ptkm- ja mogu samo ponoviti svoju analizu iz siječnja, jer se još uvik niš nije prominilo ni nabolje ni na gore
iako su me neki znalci optužili da sam povukla crte bez veze, radi se o pitchfork analizi, prema kojoj su u studeni i prosinac lani, stvoreni svi uvjeti za pad na 100-110
za sada se niš nije prominilo, a da li će tamo ići pravocrtno ili ne, meni nije interesantno, pa se tu nebih mišala
virovatno vas zanima TA za ptkm jer je već imate od ranije, pa je moj savjet – oprez
ako namiravate kupovati, ima vrimena za bolju priliku
sritno [thumbsup]


Slažem se Brankice s tobom u svezi adrisa, možebitno jer sam je danas kupila ili zbog svijeća ili onak bezveze.

Ma to u Adrisu pale svijeće za crobex, naime preminuo je [cry]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

hvala ekipa na analizi ptkm-a

PTKM-R-A
Evo Vam i jedna moja..

Ptkm već neko vrijeme uspješno probija sve otpore, a nedavno je probila i padajući klin..
Po meni, slijedi vam rast do zelene zone (najviše točke klina) do cca 15xkn
Uglavnom, meni izgleda solidno. [thumbsup]

Sretno!

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Neg.divergencije se pomalo slažu na 60-min, dnevni se ionako još nije osvistija..
Allora: uskoro ćemo laganini u crveno


Neg.divergencije se pomalo slažu na 60-min, dnevni se ionako još nije osvistija..
Allora: uskoro ćemo laganini u crveno

odličan pogodak šjor.
vi malo pišete, ali primjetio sam vas, odličan ste tehnolog, svaka čast! [thumbsup]
100 bodova!

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!

Možda se bliži vrijeme za kupnju eura, velim možda.


Možda se bliži vrijeme za kupnju eura, velim možda.

brojiš td?
I meni se čini zanimljiv, ali me malo strah trgovati na puno novih vijesti: svako malo osciliraju te fundamentalne priče oko EU, pa još promatram.
Inače, zar trguješ na tjednoj bazi ili ti je to samo za orijentaciju?

hvala, Allene [thumbsup]

Trgujem na bazi take money n run, znači 5min.Veći tf orijentacija.

New Report

Close