Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oni danas zato budu vjerovatni ljepo i narasli a mi ko to više zna…..


U USA su se aktivirali stop loss nalozi i da je bilo vremena vratio bi s index na nulu…normalno da je netko zaradio na cijeloj priči ali kaj je tu je…ide Crobex upupup [thumbsup]

A neko prizeljkuje da se stoploss uvede i kod nas. Pa kod nas bi se namjerno rusilo samo da se aktiviraju.

Nije bolest sve što boli

S tehničke strane gledajući onako nepristrano, jeli ovo dan za kupnju ili.. Rei u + divergenciji. Broadening top realiziran s datim targetom.

@bob
To je stara praksa na forexu. Zato je jučer trgovanje na spx sličilo takvom načinu trgovanja, poruši sve stoplosseve malih i onda nastavi po svome.

upravo dobil nešto, poruku bez teksta. osim reči "može"…


upravo dobil nešto, poruku bez teksta. osim reči "može"…

Hvala na odgovoru.

SKDD na svojim stranicama objavio projekt usluge zajma dionica.. short sell na vidiku [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


upravo dobil nešto, poruku bez teksta. osim reči "može"…

Zahvaljujem na odgovoru.


SKDD na svojim stranicama objavio projekt usluge zajma dionica.. short sell na vidiku [thumbsup]

Jos jedno sranje koje ce srusit burzu

Nije bolest sve što boli

Meni sve miriši na odbijanac..

Potpore na chart-u su probijene, ali MACD i RSI mi govore drugačije..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Molim, može li netko postati trenutni graf corbexa sa ucrtanim 200 SMA.


SKDD na svojim stranicama objavio projekt usluge zajma dionica.. short sell na vidiku [thumbsup]

kad sam jutros vidio da je jedan kaj mi je zapela za oko promjenila status iz -in a relationship- u -single- mislio sam da san ne može bit bolji, a sad još i ovo. [thumbsup]

New Report

Close