Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Onima koji salju priv poruke:

Vjerojatnost je veca da odgovorim na mail

info@croman.se

… nego na poslanim privatnim porukama!

Ne bavim se Day tradingom na ZSE. Razlog na platformi koji koristim nisu listane dionice kojima se trguje na ZSE.

Postoji li javni, besplatni servis koji nudi intraday ili End Day ZSE Data Stream.

Relativno lagano mogao bi ostvariti svoj cilj, omogućiti Tehničku analizu ZSE tržišta na meni omiljenoj Marketscope platformi.

Apprentice

@knecht
Moglo bi tako i da bude.Ja sam malo drukčije 3 i 4 označila, ali smisao je isti.

A ovo bi mogao biti megafon, s targetom 1137,7.

Ja se još uvijek nadam rastu na onih cca.1240. [pray]

Ja se još uvijek nadam rastu na onih cca.1240. [pray]


Ja se još uvijek nadam rastu na onih cca.1240. [pray]

@Knecht

Sve u svoje vrijeme…valovi se broje..nadajmo se na zavrsetk dana sa plus i za mene i za vas

Ja bi rekao da je crobexu vrijeme da se pokrene, čak krajnje vrijeme. Ako odemo ispod ovog, nemamo se baš za što hvatati, nema bitnijih potpora. Bar gledano s tehničke strane.

Što se tiče ERNTa, i on je spreman za odbijanac (napravio je 62% ritrejsmenta ovog zadnjeg rasta). No on čak ima još malo prostora za pad prije nego naruši svoju bullish formaciju (koju i dalje ima, unatoč ovom padu od 10%. bio je jako overbought, RSI na rekordnim razinama).


prebrzi ste, Cromen će vam vrlo skoro dati novi target.

Ako ne i dva [thumbsup]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

[sad]


[sad]

Da li možeš staviti treću opciju na wish list horizontalno od 2000 do 2300?

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..



[sad]

Da li možeš staviti treću opciju na wish list horizontalno od 2000 do 2300?
[/quote]

New Report

Close