Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


možda smo odradili vrh 4. u tom slučaju slijedi 5. podval prema dole. on može biti produljen (obično 9 vidljivih koraka), jer su 1. i 3. val približno jednaki. dno može biti na različitim nivoima: i poviše i ispod prethodnog dna (3216). manja vjerojatnost je da još uvijek odrađujemo podval 4. u tom slučaju formirao bi se tzv nepravilni flat i prije početka 5. podvala još jednom bi probili 3600. postoji i treća mogućnost… ne bih još o njoj, manje je izgledna od ove dvije navedene.

hmmm ponovno smo se odbili gore, mislim da uz svo postovanje prema tebi i tvojim analizama vise nece biti pada, barem ne velikog!

IDEMO AP AP

hehe, volio bih i ja….

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

[color=black][/color] Vlad 111, svaka čast na volji i trudu.

sanja

Biti ce tu isti takav stampedo samo prema dolje. Trenutno vise vjerujem da ce se nastaviti scenarij iz 30-ih u SAD-u tako da bi za sada 70-te trebale biti prekinute. Mozda i grijesim.

Kako prepoznati prvi val bullish marketa? Da se znam pripremiti kad završi peti val prema dole[wink]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Može mi netko napisati:
1) kolika je bila vrijednosti Crobexa na otvaranju, i
2) kolika mu je danas bila najviša vrijednost

Hvala


Može mi netko napisati: 1) kolika je bila vrijednosti Crobexa na otvaranju, i 2) kolika mu je danas bila najviša vrijednost Hvala

http://www.kapital-plus.net/index.php?Indeksi

Hoćemo mi počet tražiti vrh za iskrcaj? NOvi ATH?

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

ukoliko 4 podval nije odrađen, vlad111, meni se cini da ce se trend potpuno okrenuti…vidjet cemo kroz par dana!![undecid]

OBAMA................SPASITELJ

Nekako mi se čini da je preokret iz bearish u bullish tržište počeo, rast cijena pri velikim prometima je vrlo jak signal, ako i sutra budemo u plusu s velikim prometom ili ako budemo padali s malim prometom onda smo definitivno na 3200-3300 dotaknuli dno.
Na nekim dionicama sam i sam primjetio neprobojno branu npr na viri je u ponedjeljak bilo preko 2000 dionioca na kupnmji a manje od 1000 na prodaji pri cijeni od 760-800 kn slično je bilo i s drugiom perjanicama crobexa


ukoliko 4 podval nije odrađen, vlad111, meni se cini da ce se trend potpuno okrenuti…vidjet cemo kroz par dana!![undecid]

ukoliko podval 4. nije odrađen, sutra smo iznad 3600.

realnije mi izgleda mogućnost da smo odradili najmanje 1. korak 5. podvala.

postoji i 3. opcija, ne bih još o njoj.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Hoćemo mi počet tražiti vrh za iskrcaj? NOvi ATH? [smiley]

Iznad 6000 bar ja.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close