Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa samo pitam jel to onaj isti nick?
Mislim da si pisao da tebe ne zanima Hr tržište……Promjena…..
A sad sve zanima Hr tržište jer je jako,jako intersantno.

ludlum

Na zalost imas krivo…HR trziste nije uopce interesantno…barem po meni.Ako se zeli zaraditi novac na burzama ide se na burze sa velikm volumima an jednom malenom kao sto je ZSE.

danasnji volym sama za jednu (Volvo) vrednosnicu je bio 39 miliuna sv kruna…

Pa onda šta radiš na forumu od ZSE?


Pa onda šta radiš na forumu od ZSE?


ludlum

Ja nisam ovde zbog ekonomskih razloga.
Jedan forum daje takoder mogucnost kontakta sa osobama(prijateljima).

WEB ima tisuce foruma.Covjek ne treba uvjek imati odredeni motiv za biti na jednom forumu.

A sada je vrijeme za druge aktivnosti .

sretno

ništa, čekao sam da američko tržište ispratim do kraja

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

stvarno smo čudni svatovi kakve sve gluposti izvodimo – možemo izaći iz komunizma ali nemre on iz nas – tuđe perje je super ali sam nešto otkriti, pomučiti se, to ne .. glavne premise su ukradi, otmi, prevari, laži …… prestrašno
pozz svim dobronamjernim kolegicama i kolegama

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://www.svijet-dionica.net/index.php?option=com_content&view=article&id=294:crobex-i-dalje-bez-prodajnog-signala&catid=53:crobex

Za prijatelje i iskrene ljude sto upoznam na Poslovnom namjeravam stvarat analize na http://www.croman.se

Osatli nek se nastave svadat,podrugavat i zajebavat.

nek vam bude sretno…

* jedanput me mozes prevarit a i i drugi put…ali ne treci put

In and Out



Evo sta radite ,opet se bavite cromanom.
Cetri stranice samo Croman i na koga se i zasto opet naljutio,nesto mi to poznato.

Zato predlazem da se otvori novi topic sa naslovom Croman.
A tu da se nastavi sa temom tehnicka analiza.

E moja Ana? ..i pola stranice o tebi a ti si ona sto je pocela sa budalstinama.

A ja sam zbog tebe ucinio i analizu za DDJH…ali to je bilo prije nego sto si dala moje ime a svoje skrivas?

…Hmmm budalastina ima svugdje

[/quote]

fala bogu da si shvatio igru. Sad si spreman za konstruktivne dijaloge na forumu.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Pa sta je ovo stalno kroman ovo kroman ono. Ajete vise pocnite pricat o TA

dajte analizu za ATPL-R-A

po meni ima prostora za rast do 1200 kn

MOŽE LI KO ANALIZU ZA VALIDUS I IGH

New Report

Close