Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…ulaz je 100% siguran.

to se traži!
ko će prvi prebacit magičnih 100% točnosti, pitanje je trenutka. [thumbsup]
[/quote]
Nobela za MMM!


Ovo je 3 poruka ( 2 poruke ima na bez cenzure -Opcenito)

Neki su mi poslali privatne poruke i evo odgovora:

1 RTEA metoda je moja varianta od Elliott Wave teori …ne postoji literatura o navedenoj.

2 Ja ne cinim analize za razlicite vrijednosnice.Razlog je da nemam potrebne podatke (minut-podatke) koje smatram vazne za stvarati kvalitetne analize.

3 U prijasnjim porukama (koga interesira nega cita navedene) ja sam dao moj pogled na moguci razvoj za burze/indexe a to vazi i za Crobex.
Uz RTEA metodu se dobivaju analize koje ce u realnom vremenu pokazati/ dati signal.. kad treba doc do preokreta(pocetak pada/zavrsetak rasta) za spomenute indexe.Za sada jos nema tog signala.

*sorry ..na privatne poruke ne dospijem odgovorit

PS jos jedan dodatak o Crobexu (dugorocan pogled):ako moje analize budu tocne (sto nema garancije) bit ce mracno za Crobex ali to je dugorocan pogled i vrijem ce pokazat dali je tocno ili ne

Ako moj osjećaj bude točan (što nema garancije) bit će svijetlo za Crobex. Ti si dva puta pogodio, a ja dva puta promašio. Statistika mi kaže da je vrijeme da i ja jednom pogodim [cool]

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ljubicicu Lino pomozi svojim hrvatima.
Napravi nam jednu tehnicku na CROBEX


Ljubicicu Lino pomozi svojim hrvatima.
Napravi nam jednu tehnicku na CROBEX

Draga moja "Anna" , kao prvo bi bilo pravedno posto stavljas moje ime na poslovnom ,da to ucinis i sa tvojim.
Kao drugo ti znas da sam ja na facebook i onaj koji je takoder na facebooku moze me kontaktirati .

tako dobro dosla na ..facebook…Anna

Odnio me vrag, ak se mi ne poznamo. Ne mogu vjerovat!

Cromane zašto na tvom facebook profilu nema opcija "friend request"?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nije h&s, za obrnuti klin još se nezna, možda je leptir. Kako bi se odrazio leptirov odlepršaj, na našu burzu?


Nije h&s, za obrnuti klin još se nezna, možda je leptir. Kako bi se odrazio leptirov odlepršaj, na našu burzu?

Trokut, HS, leptir…tko će ga znati. Ako je HS (sada izgleda tako) trebamo proboj na 1214. [angry]





Ljubicicu Lino pomozi svojim hrvatima.
Napravi nam jednu tehnicku na CROBEX

Draga moja "Anna" , kao prvo bi bilo pravedno posto stavljas moje ime na poslovnom ,da to ucinis i sa tvojim.
Kao drugo ti znas da sam ja na facebook i onaj koji je takoder na facebooku moze me kontaktirati .

tako dobro dosla na ..facebook…Anna
[/quote]

Nisam oduševljen Cromanovim analizama ali ovo nije u redu da mu se stavlja ime na forum bez njegovog znanja. Dajte ljudi malo se skulirajte. [bye]
[/quote]
Slažem se..
Osobne nesuglasice na stranu(ako ih ima) ali ovo nije način
Čak i nije toliki problem što je objavljeno..
Potpuna katastrofa je da je poruka prošla i još stoji
Ovi moderatori su koma totalna…fol zaštita indetiteta..koja bijeda
A kad se samo sjetim kakve bezazlene poruke su brisali(mislim na moje) a ovu nisu..

[/quote]

lime

Osobno nemam nista protiv da je moje ime objavljeno.Nemam sto skrivati
Medutim Ana. je mogla pitati mene prije toga i nebi bilo problema 8moje ime je bilo na Facebooku.

Steta da ljudi to cine posto rezultat je da sami gube na tome.

Croman /Lino Ljubicic

Jesi ti onaj isti iz 2008 ? Švedska? Opet ti je zanimljiva Hr?Opet interesi ili pomaganje ljudima????


Jesi ti onaj isti iz 2008 ? Švedska? Opet ti je zanimljiva Hr?Opet interesi ili pomaganje ljudima????

ludlum
A ti si? ko si ti…mozda da ja pitam tebe.Kome pomazes ti i kakav interes imas ti…naprimer.
Osobno uvjek pomognem prijatelju. A ko je moj prijatelj to odlucim sam.

Ima puno ljudi ali malo pravih prijatelja….

PS Tvoje pitanje ” opet interesi” ? ja nisam dobio nista od nikoga…i ne trazim

Pa samo pitam jel to onaj isti nick?
Mislim da si pisao da tebe ne zanima Hr tržište……Promjena…..
A sad sve zanima Hr tržište jer je jako,jako intersantno.

New Report

Close