Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

probili 3559…
sljedeći limit 3704.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


probili 3559… sljedeći limit 3704.

nezaustavljivo se raste, a jos je ht u minusu 10 %, a ima najveci utjecaj na , izgleda da je crobex pobjegao grobaru s lopate[thumbsup]

IDEMO AP AP

[color=black][/color] Vlad 111 mi se sve više sviđa.

sanja

danas burza mučo dobro trza…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

crobex 120 minutni i dnevni

SAM PROTIV SVIH


crobex 120 minutni i dnevni

hvala pogloavico, mogu samo reci da 120 minutni izgleda mocno, a na dnevnoj razini koja je puno bitnija tek slijedi pravi rast, spektakli!

IDEMO AP AP

malo crtanja…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


malo crtanja…

tocka otpora, je probijena, sljedeci vrh 3700, pa 3 800!!

IDEMO AP AP

polako, polako…
još je moguć veliki ples…
prema pretpostavljenom ewt-u, odrađujemo 4. podval (možda ga i odradili na +3600?).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


polako, polako… još je moguć veliki ples… prema pretpostavljenom ewt-u, odrađujemo 4. podval (možda ga i odradili na +3600?).

Hej Vlad, Croman može neki graf! Hvala!

evo zareza ovaj pad bi trebo bit zadnji poslje njega sljedi oporavak mislim da ce biti do 3350 do 3400 a poslje toga sljedi oporavak lagani

možda smo odradili vrh 4.
u tom slučaju slijedi 5. podval prema dole.
on može biti produljen (obično 9 vidljivih koraka), jer su 1. i 3. val približno jednaki.
dno može biti na različitim nivoima: i poviše i ispod prethodnog dna (3216).

manja vjerojatnost je da još uvijek odrađujemo podval 4.
u tom slučaju formirao bi se tzv nepravilni flat i prije početka 5. podvala još jednom bi probili 3600.

postoji i treća mogućnost… ne bih još o njoj, manje je izgledna od ove dvije navedene.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close