Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@ quo vadis

Isto tako sam najvio zvrsetak pada / to jest pocetak rasta kod nivoa od ca 1250 (sto ste takoder dozivili)

Najavio si kod nivoa 1250 da Crobex ide do 1010, a sve dalje je povijest. [lol] [lol]

alo vlad1111, alo .. , ovdje MMM

kad je ono po Gannu trebala započeti korekcija "ali ne ona očekivana" … 16.04. ili 22.04. ili … ?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Vidim da se prepirete kao mala djeca. Moj tata je jaci od tvog !!!!!!

Zna li netko koji je razlog prekreta kod Amera !?

rezultati bolji od očekivanog?

BULL market

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

meni se čini da je danas bio dobar dan za kupnju ATPL, probijena linija otpora postala potpora i sad bi mogli malo gore,
ako sam fulao dajte mi par dionica ingre- za kaznu!


alo vlad1111, alo .. , ovdje MMM

kad je ono po Gannu trebala započeti korekcija "ali ne ona očekivana" … 16.04. ili 22.04. ili … ?

Gospodine MMM, možete li iznijeti svoje viđenje razvoja situacije na crobexu, i možda ukratko objasniti kako se koristi vaš index za konkretno trgovanje?


Vidim da se prepirete kao mala djeca. Moj tata je jaci od tvog !!!!!!

Zna li netko koji je razlog prekreta kod Amera !?


Bulls/Bears ratio tek 3,06 ,a prošli vrh 3,36 he,he,he… i zadnji bear mora biti uništen !


Vidim da se prepirete kao mala djeca. Moj tata je jaci od tvog !!!!!!

Zna li netko koji je razlog prekreta kod Amera !?

Pa igraju se Ascending Triangle. Znači danas će roknut sa 1210,27 na oko 1198 a a nakon toga opet rastu. Target Triangla i ujedno završna petica oko 1254. I lowe this Game. [thumbsup]



Vidim da se prepirete kao mala djeca. Moj tata je jaci od tvog !!!!!!

Zna li netko koji je razlog prekreta kod Amera !?

Pa igraju se Ascending Triangle. Znači danas će roknut sa 1210,27 na oko 1198 a a nakon toga opet rastu. Target Triangla i ujedno završna petica oko 1254. I lowe this Game. [thumbsup]
[/quote]
nisi li malo previsoko stavio target 1254 ? za Ascending Triangle -nebi se slozio po meni contracting triangle patern ok sa istim ishodom…. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa računaj: Ako igraju ovu igru – za sada ako se danas odbiju od 1195- 1198 (zavisno od brzine pada) onda je to to.

(The triangle target would be 1214 + 40 = 1254). [cool]

hourly graf ovako izgleda ..primjer ,slazes se?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close