Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma slažem se ja sa tobom u vezi veće korekcije – ali rast još nije završen. Ameri sa sp 500 moraju najmanje na 1235 ako ne na i na 1275. Uvijek si pričao, a radiš kao Daytrader a sada kao stavljaš dugoročne prognoze.

Evo ja kažem – sp 500 danas testing potpore na 1195,5 (ako padne niže propada mi count) nakon toga mala trica prema 1220 i stavio sam graf. Isto trejdam sa certifikatima i ako nešto pričam – to jednostavno argumentiram grafom (nađe se vrijeme).

Štoseva nikova u stilu – ja sam rekao ali nemam vremena za graf ima na ovom forumu pun ku…c – pa nisi i ti valjda jedan od njh?


još nešto što niko ne može izračunati niti staviti na graf…
znači imamo ht čija dividenda je 34 kune… što je trenutno 13% vrijednosti dionice…

kolika je dividenda u USA???
ili njemačkoj????

pa ljudi moji vi zatučete HT jer vam je dao 34 kuna dividende???
užas…
znam da je trebala pasti sa 330 na 300 ili 295 ali ovo je smiješno…
i onda bi mi strance???? treba dinka i ekipu staviti u zatvor pa će onda stranci doći…ufff hebate pas ja mirovinu nebum vidio ako dinko i ekipa neće svirati kraj rumenog…

p.s. nemam HT niti sam ga ikada imao…ali mi se sere od ovakve burze i ovih MM (market manipulatora)…uff doći će uskok i kod njih kad tad….

+ ova bedaci iz vlade treraju ljude da prepaid kartice registriraju…isuse i bože…stavili su upravo 10000 ljudi na burzu rada…e moj bože…nama ne trebaju izbri nama treba streljanje

kolega , najte se uznemiravati zbog rusenja cijne HTa.

fino kupite i prodate skuplje.
zar to nije divno?

tigrus*
ne urzujavam se nimalo jer nemam HT…
gle jasno mi je kaj ruše ingru koju imam, jer je firma u banani ali HT???
jezus…vidjet ćemo sutra da li nastavlja pad prema 270

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@pobjeda

mozda dotakne 275 na 30 sekundi – doslovno 30 sekundi…
nece ispod.
iako sumnjam da ce doci do 275kn…
ovo na 277 bi trebalo biti to.

ps. tehnicki pad nekad nema veze sa fer vrijenosti doinice.


Cromane, valjda se sječaš koliko te ljudi omalovažavalo kad si pisao o padu pa će tako biti i sad. Uvijek ima ljudi koji neuzimaju tuđe mišljenje u obzir nego su samo oni u pravu.
Tvoja razmišljanja sam uvijek cijenio pa očekujem da i sad koji put napišeš svoja razmišljanja o američkoj, švedskoj ili bilo kojoj burzi.

lp

ja cu se isto pridruziti ulizivackoj retorici…ali ja pitam Vlada.

ja bi isto htio znati sto da kupim ili prodam.

molim targete – moze i na PM.
[smiley]



još nešto što niko ne može izračunati niti staviti na graf…
znači imamo ht čija dividenda je 34 kune… što je trenutno 13% vrijednosti dionice…

kolika je dividenda u USA???
ili njemačkoj????

Tigruse ti si kupovao na 32x………..
Pa pu pušingu si više nego dividenda…………
ipak je virtualna burza mnogo sigurnija za čuvanje vlastitog kapitala………..
pa ljudi moji vi zatučete HT jer vam je dao 34 kuna dividende???
užas…
znam da je trebala pasti sa 330 na 300 ili 295 ali ovo je smiješno…
i onda bi mi strance???? treba dinka i ekipu staviti u zatvor pa će onda stranci doći…ufff hebate pas ja mirovinu nebum vidio ako dinko i ekipa neće svirati kraj rumenog…

p.s. nemam HT niti sam ga ikada imao…ali mi se sere od ovakve burze i ovih MM (market manipulatora)…uff doći će uskok i kod njih kad tad….

+ ova bedaci iz vlade treraju ljude da prepaid kartice registriraju…isuse i bože…stavili su upravo 10000 ljudi na burzu rada…e moj bože…nama ne trebaju izbri nama treba streljanje

kolega , najte se uznemiravati zbog rusenja cijne HTa.

fino kupite i prodate skuplje.
zar to nije divno?
[/quote]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Cromane, budući samo tebi i geronimu vjerujem, možeš li dati neku svoju sliku crobexa ili nasdaqa.
hvala

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!




@ quo vadis
Ohhho, ti bi odmah graf, ne ide to tako. Morat ćeš stati u red, inače se nadaj nečemu u stilu "no more soup for you". Ajde cromi, ljudi su željni instant prosvjetljenja, nitko nema živce da čeka. Grafove na stol. moliću..

E kad croman lupa bez argumenata na pad – onda ću ja na rast i staviti za razliku od njega naravno graf.

SP 500 ipak bi morao porasti na zacrtanih 1235 [tongue]
[/quote]

knecht

Ti pises " E kad croman lupa bez argumenta….i t d "

"Croman" je najavio na Poslovnom u 2006/2007 o velikom padu Crobexa (sto ste i dozivili)

Isto tako sam najvio zvrsetak pada / to jest pocetak rasta kod nivoa od ca 1250 (sto ste takoder dozivili)

Ono sto sam jucer spomenuo je moguci veci pad za crobex.To je dugorocan pogled Crobexa!

Intraday i kratkorocne analize mogu ciniti sa RTEA metodom, medutim nemam ni podataka ni vremena za to.

Nadam se da sam jednostavno objasnio…

[/quote]
Kolega prije šest mjeseci ste najavili veliki pad na crobexu koji se nije dogodio kako to objašnjavate.



Cromane, valjda se sječaš koliko te ljudi omalovažavalo kad si pisao o padu pa će tako biti i sad. Uvijek ima ljudi koji neuzimaju tuđe mišljenje u obzir nego su samo oni u pravu.
Tvoja razmišljanja sam uvijek cijenio pa očekujem da i sad koji put napišeš svoja razmišljanja o američkoj, švedskoj ili bilo kojoj burzi.

lp

ja cu se isto pridruziti ulizivackoj retorici…ali ja pitam Vlada.

ja bi isto htio znati sto da kupim ili prodam.

molim targete – moze i na PM.
[smiley]
[/quote]

Vidi vraga al volim pročitati i tvoje postove ma kakvi oni bili………… [thumbsup]

stari barba,

krobex je prije 6 mjeseci bio 2300, nakon toga je išao na 1900.
croman je i to pogodio! [thumbsup]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!


stari barba,

krobex je prije 6 mjeseci bio 2300, nakon toga je išao na 1900.
croman je i to pogodio! [thumbsup]

Ma pad s 2300 na 1900 je u postotku cca 20%. Čovjek očito to ne svrstava u veliki pad. Pozdrav Cromanu.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

DDJH-R-A

1. 2010-04-22_ddjh_weekly_fibo.gif
… nekako smo "propuzali" kroz 2. "fibo fan" otpor, prvi retrace nivoi su daaaleko
2. 2010-04-22_ddjh_weekly_zoom_RSI_DIV.gif
… RSI div. (bullish) na tjednom grafu
… ova RSI div. je "po karakteru slabija" od situacije iz 2009/03 (low cijena je išla manje više flat, a ne kontra RSI-u), ali je ipak RSI DIV na tjednom
3. 2010-04-22_ddjh_daily_probijeni_tredndovi.gif
… svi neg. trendovi koji su gotovi, nemam baš nekih zaključaka iz ovoga
… govori li ovo išta ikome ?
4. 2010-04-22_ddjh_daily_bitka_traje.gif
… slika sve govori, vjerojatno probijen još jedan neg. trend, izgledna slijedeća stanica na cca 42, a tamo vjerojatno opet – bitka !

?? shopping , anyone ??
… popišat se možete (u svojoj kući molim), komentari dobrodošli – ima li sve ovo nekog smisla
Netko hrabar za target ako prođe 42-45 ?

New Report

Close