Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

croman, jel još uvijek ne vidiš sno?, mislim da nam je ta činjenica najbitnija

npr, po geronimovoj i fatanovoj novoj Teh. analizi dno još nije postignuto
treba nam čim više analiza ljudi koji ih znaju radtii, to uključuje i cromavov EWT, a budučnost će pokazati tko je napravio najbolju analizu, ne možemo suditi nešto što se još nije dogodilo

&


schwabojj: ” ali croman uvijek daje grafovekoji su se ispunili a da ih nismo unaprijed vidjeli! ne vjerujem uopće u njegove svemoguće ew analize. kad će taj nasdaq na 2150? ” Ovu analizu za DDJH sam ja dobio na zamolbu prije tri dana ( ispunila se u kunu).[thumbsup] . Pustite covijeka da nam pomogne!


@surla

Niko meni ne smeta da pognem. Ja to odlucujem sam. Prijaznim covjekom kao sto si ti bio ,sam dao analizu…a ima drugi sto nisu to bili…njih nisam zaboravio…pa roden sam hrvat..ne zaboravim ni ja

5x[bye]

9 var dom …sen….[thumbsup]


croman, jel još uvijek ne vidiš sno?, mislim da nam je ta činjenica najbitnija npr, po geronimovoj i fatanovoj novoj Teh. analizi dno još nije postignuto treba nam čim više analiza ljudi koji ih znaju radtii, to uključuje i cromavov EWT, a budučnost će pokazati tko je napravio najbolju analizu, ne možemo suditi nešto što se još nije dogodilo

4x[bye]

9 va dom….sen…


@blade

sa zadnjim podacima ne vidim dno (to ne znaci da nemam ideju gde bi moglo bit…ali ja ne pogadam…
ja plesem” ..onaj koji razumi nek razumi [thumbsup]

blade:

croman, jel još uvijek ne vidiš sno?, mislim da nam je ta činjenica najbitnija npr, po geronimovoj i fatanovoj novoj Teh. analizi dno još nije postignuto treba nam čim više analiza ljudi koji ih znaju radtii, to uključuje i cromavov EWT, a budučnost će pokazati tko je napravio najbolju analizu, ne možemo suditi nešto što se još nije dogodilo

4x[bye]

9 va dom….sen…


@blade

sa zadnjim podacima ne vidim dno (to ne znaci da nemam ideju gde bi moglo bit…ali ja ne pogadam…
ja plesem” ..onaj koji razumi nek razumi [thumbsup]


pošteno

&


Croman, rekao sam da ne osporavam EWT i ne zelim ospravati metodu, no, mislim da si ti sentimentalno vezan na nju te da ne vidis da postoje i druge metode a kad kazes da je EWT najbolja, a ti znas da je znas najbolje od Hrvata, znas koji je zakljucak?

Croman ima pravo bit opčinjen EWTom jer je duboko u njoj. Koliko sam primjetio, nigdje nije nista lose rekao protiv bilo cega drugog. A puno vas je udarilo po njemu iz ne znam kojih razloga. On cijeni svoj rad sto je nama mozda malo cudno, jer ovdje se rad ne cijeni, a mi ser..mo po njegovom trudu.
Ne razumijem zasto mu i zbog cega itko ista ima prigovarati.

on im je dao pesme i note.....


Okej razumim…ali takoder da se razumimo .Ja sam htio pokazat Hrvatima EWT i sve fantasticno sto ima uz EWT .Ja nisam dosao da se ucim , nego da vam pokazem sto je pravi EWT.

Ok niko nije profet u svojoj zemlji (posto nema ni jedan hrvat sto zna bolje Ewt od mene)

ne zelite znat pravu sliku EWt-a. OK za mene

…ljudi…stvarno “niste u redu”…pljujete po cromanu…a vidite da čovjek ima ludu želju da nam pomogne…
…čovjek je pretrpio razne uvrede i još je tu…a nema koristi od svega ovoga…samo se bespotrebno živcira…

…stvarno…
…ja da sam najbolji u nečemu…da nemam nikakve koristi od toga…da se živciram zbog nekih neznalica…
…nema šanse da bih vam više pomagao u tome…i gubio svoje dragocjeno vrijeme…
…i još k tome da mi uzmete igračku iz ruke i pokušate se staviti na vrh umjesto mene…
…nema šanse da bih vam se više uopće javio…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

elementarna TA kaže slijedeće.

odradili smo H & S.
pad od glave do linijje koja spaja ramena je ca 800 bodova.
nivo na koji se sigurno pada je za isti iznos, 800 bodova, manji: to je ca 3800.
teorija dalje kaže:
ako se probije taj nivo (3800), pada se na točku početka rasta: to je nivo 3200-3300.
tu smo već bili.

oporavak generalno:
0,33-0,66 ukupnog pada.

minimalni oporavak: 0,33 x(5400-3200) +3200= ca 3900-3950
maksimalni oporavak: 0,66 x (5400-3200) + 3200= ca 4650
realno za očekivati: 0,5 x(5400-3200) = ca 4300

ovaj oporavak mogao bi se desiti tijekom vremena jednakog vremenu pada- ca 6 mjeseci.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@ cromi
zanemari ove što pljuju bez razloga.
dobro, možda ipak ima jedan razlog: malo prečesto se opraštaš.[smiley][cool]
inače, samo ti radi i postaj.
mislim da svi od tebe možemo o ewt-u podosta naučiti i time u konačnici profitirati.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

evo, opet ti jedan post obrisalo…
e,krikman,krikman, sumnjiv si mi…
učlanio se 11.04., kao i čokolatin.
a čokolatin je geronimu i meni slao neprilične privatne porukice….

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

ma nisam ja čokolatin i nije mi namjera ovdje blatit nikoga,pobornik sam ta i ne bi bio na ovom forumu da nije tako, nego jednostavno me nervira stil zvrkmana.[pray]


” Croman ima pravo bit opčinjen EWTom jer je duboko u njoj. Koliko sam primjetio, nigdje nije nista lose rekao protiv bilo cega drugog. A puno vas je udarilo po njemu iz ne znam kojih razloga. On cijeni svoj rad sto je nama mozda malo cudno, jer ovdje se rad ne cijeni, a mi ser..mo po njegovom trudu. Ne razumijem zasto mu i zbog cega itko ista ima prigovarati.


@Blento

Pozdrav kao prvo.Hvala na rijecima.
Tacno je sto kazes..nisam nikad postupao lose prema drugima(ne u prvu ruku)
Neki Hrvati se prikazuju kao cool boys .Neki pak misle da je Hrvatska tocka oko cega se sve pokrece.
Zaboravite to. Zapad je napredniji u vecini podrucja , iako naravno ima vrednih i naprednih Hrvata.

Postoje dve mogucnosti.Saradivati ili ne.Djeliti iskustva,znanje…ili ne.
Moje iskutvo ovde je da niste spremni za nove stvari,nova znanja a volite se rugatii ponasanje nije bas civilizirano kod nekih.
Steta. Ali svaki uzme svoj put…Hrvatska sretno ti…ja sam samo rodjen tamo.
To uvidim sada…iako mi je majka drukcije mislila u pocetku ali i ona je uvidila na kraju.

Ono sto cinim cinim 120%.Ali ne nastavljam tamo gde resultata nema.A EWT ne zelite razumit.
Sretno sa internetom i knjigama o EWT.Ali EWT se plese
Sta to znaci….The Dance of Wu Li Masters.. to dobro objasnjava…preporucujem citat tu knjigu

1[bye]

9 var dom …den siste gick [thumbsup]

ps mnogo privatnih mailova je poslano…sorry ali ne mogu odgovorit svima
one koje zelim kontaktat cu cinit ja…na PM inace …i am quiet

ples wu li majstora jako dobra knjiga,inače dosad sam primjetio utjecaj metafizičke komponente i moguće primjene na obrasce ponašanja mase.

New Report

Close