Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


DOW JONES danas i sutra treba da probije 11000 došlo vrijeme

A valja vidjet sta je sa DAX-om ?!!!



S P X : uvod u korekciju
-kao što je i najavljeno 21.03 stvara se neuspješni zamah RSI-a kao uvod u korekciju
-unutar razvoja neuspješnog zamaha RSI-a (medvjeđe divergencije) stvara se još jedna skrivena pozitivna divergencija kao naznaka odbijanja (moguće i stvaranje višeg vrha) prije korekcije
-MACD 3/10/16 potvrđuje navedeno padanjem ispod triggera i neprobijanjem istog na jučerašnjem vrhu tj. stvara se medvjeđa divergencija a unutar nje manja pozitivna skrivena kao i na RSI-u-
-Slow stochastic je iznad 90 prekrižen UP te signalizira moguće dosizanje višeg vrha prije početka korekcije i pada ispod 80
zaokružene su sličnosti sa sadašnjom situacijom na RSI i MACD prije početka korekcije 19.01-linija trenda(od 08.02) na cca 1165 (u slučaju kompromitiranja manjih skrivenih pozitivnih divergencija)
-prva potpora u slučaju korekcije oko 1150 ( vrh 19.01, SMA20 )

eh kolega,

vidis u tome i je draz tehnicke analize…
treba znati kada koji indikator upotrijebiti i koji daje ispravne signele..

tvoji neuspjesni zamasi i divergencije su znakoviti, ali ako pogledas ADX vidjeti ces
bitnu razliku izmedu sijecnja i sadasnje situacije.

sijecanj 2010 – prodajni signal, plus formiranje izrazito negativnog trenda.
ozujak 2010 – kupovni signal, plus formiranje izrazito pozitivnog trenda.

brutalni kapital je zakon.
[smiley]
[/quote]
Poštovani kolega, u postu je već u naslovu naglašeno da je ovo UVOD U KOREKCIJU, dakle oprez, a ne prodajni signal…..
lp brutalnom kapitalu [smiley]

Krepat ma ne molat

pobjeda @ dao si si truda…meni se nije dalo trazit…..ali sjecam se ovih nebuloza od brankice….ne da nezna TA nego nezna drukati….blamaža za blamažom ….
btw ina je zrela za up

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovaj crobex, ak se ovak nastavi jos ce se gornji i donji bollinger band prekrizit [smiley]

Nije bolest sve što boli


Ovaj crobex, ak se ovak nastavi jos ce se gornji i donji bollinger band prekrizit [smiley]

Kraljevski komentar!!!! [lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Jucer smo imali inside , a danas outside bar na sp i nasdaq!
Vidjeti cemo hoce li se nesto izroditi iz toga!!!!



Ovaj crobex, ak se ovak nastavi jos ce se gornji i donji bollinger band prekrizit [smiley]

Kraljevski komentar!!!! [lol] [lol] [lol]
[/quote]

[thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Tri dana, tri hammera na crobexu [yawn]

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Propali IH&S na sp, postao desno rame obicnog H&S-a, trenutno borba na liniji vrata, u slucaju potvrde target 1150!

zanima me jedan indikator ili ne znam kako se zove, uglavnom radi se o nekakvim logaritamskim razinama potpore i otpora, ima veze i sa standardnim devijacijama.
na grafu lijepo šareno izgleda, bude 7-8 tih rastućih krivulja u različitim bojama.
poprilično je točan kada se stavi na crobex u zadnjih 10-ak godina.
mislio sam da ima skraćenicu EDMI ili nešto slično, ali ne mogu ga pronać.
zna li tko o čemu se radi?


Propali IH&S na sp, postao desno rame obicnog H&S-a, trenutno borba na liniji vrata, u slucaju potvrde target 1150!

Rame još nekako al vrat, ajme, to je sve od sjedenja u uredu!

LEAVE THE WORLD BEHINED


Propali IH&S na sp, postao desno rame obicnog H&S-a, trenutno borba na liniji vrata, u slucaju potvrde target 1150!

Slažem se – primarni taget četvorke 23% fibo iznosi 1154, mada je moguća 4 sa formiranjem simetričnog trokuta na 1167 te potom 5 prema 1230.

New Report

Close