Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


krpa: ” vipy: ” daj covjece jesi ti opcinjen s EWT, govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu ” O, ne! Sada opet ima materijala za trkeljanje… [bye] ”

@krpa
evo ti materiala (mozda je on za Vipiya) analiza koja se ispunila pogledaj privitak

Ja i ti smo riješili neke stvari (sjećaš se, moderatori su izbrisali).
Dakle, ne govorim ništa loše o tvojim analizama, nisam stručan da bi ih ocjenjivao.

Međutim, na svaku jednu tvoju analizu, dolazi dvadesetak postova samohvale i opraštanja od ovog foruma.
Zbog toga ova tema više nema veze s TA.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Croman: ” krpa: ” vipy: ” daj covjece jesi ti opcinjen s EWT, govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu ” O, ne! Sada opet ima materijala za trkeljanje… [bye] ” @krpa evo ti materiala (mozda je on za Vipiya) analiza koja se ispunila pogledaj privitak ” Ja i ti smo riješili neke stvari (sjećaš se, moderatori su izbrisali). Dakle, ne govorim ništa loše o tvojim analizama, nisam stručan da bi ih ocjenjivao. Međutim, na svaku jednu tvoju analizu, dolazi dvadesetak postova samohvale i opraštanja od ovog foruma. Zbog toga ova tema više nema veze s TA.

Okej razumim…ali takoder da se razumimo .Ja sam htio pokazat Hrvatima EWT i sve fantasticno sto ima uz EWT .Ja nisam dosao da se ucim , nego da vam pokazem sto je pravi EWT.

Ok niko nije profet u svojoj zemlji (posto nema ni jedan hrvat sto zna bolje Ewt od mene)

ne zelite znat pravu sliku EWt-a. OK za mene

Croman,
rekao sam da ne osporavam EWT i ne zelim ospravati metodu,

no, mislim da si ti sentimentalno vezan na nju te da ne vidis da postoje i druge metode

a kad kazes da je EWT najbolja,
a ti znas da je znas najbolje od Hrvata,
znas koji je zakljucak?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


krpa: ” vipy: ” daj covjece jesi ti opcinjen s EWT, govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu ” O, ne! Sada opet ima materijala za trkeljanje… [bye] ” @krpa evo ti materiala (mozda je on za Vipiya) analiza koja se ispunila pogledaj privitak

Jos jedna naliza EWT-a i dokaz sto pravi temelj daje

pogledej privitak:jedan dio od duze analize o Nasdaqu > danasnji rast <

Vipy : nema ni jedne druge analize sto se more mjeriti sa EWT…ali svaki ima svog boga…kaze se …a ja mojeg

[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

9 små…..blev …kanske inte

Ako to razumijete a onda ….znate o cemu se radi…..[thumbsup]

cromane sto kaze ewt za naredne dane?
hvala

No pain no Game


cromane sto kaze ewt za naredne dane? hvala

Pa dao je graf.
Sve tehničke analize i pokazatelji pokazuju na rast. Mislite li da je bull trap ili ne?

ali croman uvijek daje grafovekoji su se ispunili a da ih nismo unaprijed vidjeli!
ne vjerujem uopće u njegove svemoguće ew analize. kad će taj nasdaq na 2150?


ali croman uvijek daje grafovekoji su se ispunili a da ih nismo unaprijed vidjeli! ne vjerujem uopće u njegove svemoguće ew analize. kad će taj nasdaq na 2150?

6X [bye]

9 små…..blev …kanske inte

Ako to razumijete a onda ….znate o cemu se radi…..

@swaboj

Ima dosta njih svedoka za pokazane analize…ne brini se[thumbsup]


krpa: ” vipy: ” daj covjece jesi ti opcinjen s EWT, govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu ” O, ne! Sada opet ima materijala za trkeljanje… [bye] ” @krpa evo ti materiala (mozda je on za Vipiya) analiza koja se ispunila pogledaj privitak

Zamolio sam Cromana za analizu DDJH , koju je napravio prije tri dana . Glasi od 120, prema nivou 115-111 , pa prema 132-135. Dobio sam je prije tri dana. To je ova analiza koju vam je posto. Za mene je to bio gotovo nevjerovatan scenarij. HVALA CROMAN!


ali croman uvijek daje grafovekoji su se ispunili a da ih nismo unaprijed vidjeli! ne vjerujem uopće u njegove svemoguće ew analize. kad će taj nasdaq na 2150?

Ovu analizu za DDJH sam ja dobio na zamolbu prije tri dana ( ispunila se u kunu).[thumbsup] . Pustite covijeka da nam pomogne!


Croman,
rekao sam da ne osporavam EWT i ne zelim ospravati metodu,

no, mislim da si ti sentimentalno vezan na nju te da ne vidis da postoje i druge metode

a kad kazes da je EWT najbolja,
a ti znas da je znas najbolje od Hrvata,
znas koji je zakljucak?

Daj covjece sta si ljubomoran,stalno pametujes, daj se prestani folirati i vrjeđat druge,pusti covjeka da pise nek ljudi procjene dal je u pravu.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

New Report

Close