Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Knecht mislim da više ne treba uopće postati kuda će Ameri.
Dakle veza sa Amerima se gubi i gotova je povezanost s njima.
Pozitivne odluke vlade o 14 milijardi pomoći gospodarstvu, dodtani poticaji izvoznicima će se uskoro osjetiti i kod nas.Nazire se svjetlo na kraju tunela, možda SP500 i treba korekciju radi zdravijeg rasta, al Crobex definitivno za početak treba skok na 2700-2800.

26.11.2010 - Dan D

knecht19,zašto je na tvome grafu max.pain izmedu 1140-1150,a na ovom 1060 za SPY?hvala.

http://www.optionpain.com/MaxPain/Max-Pain.php

jel moze netko graf za hrvatske duvane staviti
unaprijed hvala
pofuk




Meni ovo malo kao lici na trokut!!!!!


To definitivno nije trokut, nacrtaj u LOG mjerilu pa se uvjeri!
Uostalom bitan je smijer ulaza, a on je rastući! Pametnima sve jasno.
[/quote]
Možet malo prokomentirati LKPC oćeli sutra probiti 1800, zašto TISAK ovako raste.

Vaše analize mi puno znače u mome trgovanju.

hvala
[/quote]
Barbastari, imaš par grafova na LKPC, Peromadjar je sjajno prepoznao gdje ide LKPC.
Pa i Fedya je primjetio da na kupnji do 700kn nema više od 140kom.
E sad, primjerice ako Plavi ima 150kom, kako će isrkcati? Pa srušio bi cijenu bar 200%.

26.11.2010 - Dan D

Ovdje upišite svoj komentar..split009jr
@.

Anonimno, 18.03.2010. u 20:29
Pa srušio bi cijenu bar 200%.
Anonimno, 18.03.2010. u 20:29
kako se moze cjena srusit 200% [undecid] [shocked] [embarass] [yawn] [rolleyes] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

heroin boy

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja samo dajem svoju prognozu makar nekima to smetalo ili ne. Oprez budućim ulagačima jer ne postoje nikakvi fundamenti koji bi opravdali rast cijene gore.

26.11.2010 - Dan D

kao da fundamenti određuju cijenu [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jel moze netko sibnuti graf za kras
pofuk
unaprijed hvala


jel moze netko sibnuti graf za kras
pofuk
unaprijed hvala

Glede Hrvatskih duhana, mislim da svaka kupnja ispod 32kn je dugoročno jako dobra.
I dalje je GAP na 188kn koji se jednom mora popuniti, valjda.

26.11.2010 - Dan D

kaj moze graf za adris ali redoviti prosim
unaprijed hvala
pofuk


Ovdje upišite svoj komentar..split009jr
@.
Anonimno, 18.03.2010. u 21:17
Pa srušio bi cijenu bar 200%.
Anonimno, 18.03.2010. u 21:17
kako se moze cjena srusit 200% [undecid] [shocked] [embarass] [yawn] [rolleyes] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Pogledaj na primjeru NASDAQA, imaš primjer dionice koje ja pala čak 9999%.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close