Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vlad1111: ” ….. a ewt će se lako prilagoditi njima.[smiley][tongue][kiss] ” @vlad Nemoj govoriti o necemu sto neznas… EWT se ne prilagodava…to nije pravi EWT..mozda tvoj pogled ali on je kriv .. za razumit,svhatit EWT treba ucit puno vlad a ne par tjedana…EWT je nesto fantasticno…kad se nauce pravi temelji od EWT ….onda imas fantastican alat…

daj covjece jesi ti opcinjen s EWT,
govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

kolega kroman ne kritizirajte VLADA bez razloga!!!

covjek se trudi i uci, a i vi ste imali mali milijun promašaja koliko se sjecam, spektakularno najavljujete odlaske, nesto poput Michaela Jordana , pa se vracate itd itd. Vase predviđanje crobexa se sastoji da odredite jednu široku granicu npr od 3700 do 4300!! pa to ce svatko pogoditi, vlad je bar precizirao svoje brojke, a znanje mu je nemalo!!

nije mi jasno zasto ga podcjenjujete, i po cemu on to ne razumuje ewt

IDEMO AP AP


Croman: ” vlad1111: ” ….. a ewt će se lako prilagoditi njima.[smiley][tongue][kiss] ” @vlad Nemoj govoriti o necemu sto neznas… EWT se ne prilagodava…to nije pravi EWT..mozda tvoj pogled ali on je kriv .. za razumit,svhatit EWT treba ucit puno vlad a ne par tjedana…EWT je nesto fantasticno…kad se nauce pravi temelji od EWT ….onda imas fantastican alat… ” daj covjece jesi ti opcinjen s EWT, govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu

EWT je sve sto treba za burzu…DA

To su delomicno videli oni sto su na ewt_blogu i pratili par tjedana

EWT…je fantastican…ali ja razumim da vi to ne mozete svhatit…posto niste videli

så enkelt är det


daj covjece jesi ti opcinjen s EWT, govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu

O, ne!
Sada opet ima materijala za trkeljanje…
[bye]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


..ali ja razumim da vi to ne mozete svhatit…posto niste videli så enkelt är det

tako je Cromane. Mi to nismo vidjeli, ne razumijemo mi nista ovdje. Zapravo, zivimo u plemenima i jos smo kanibali.

Posebno volimo zderati mlade Svedjanke, moze i stranog podrijetla.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

ne zelim i ne dovodim u sumnju EWT,
al’ ti nisi jucer pisao o ovome danas na burzi I OVAKVOM RASTU,

MISLIM DA TI ONDA NE MOGU PRECI PREKO TOGA DA JE FANTASTICAN VEC SAMO JEDNA OD METODA KOJU MOZES KORISTITI NA BURZI, ISTO KAO TO JA MOGU TVRDITI DA FA JEDINO STO MI TREBA NA BURZI, JER IMAM FANTASATICNE REZULTATE. NO FA MI NIJE REKLA DA CE NPR INGRA PASTI SA 60 NA 24, UZ BOLJE REZULTATE

I CINI MI SE DA EWT U POTPUNOSTI IGNORIRA MAKROEKONOMIJU ILI DIONICU KOJA SE U STVARI NALAZI IZA GRAFA
UZ TO EWT JE SAMO JEDAN DIO NECEGA STO SE ZOVE PORTFOLIO MANAGMENT

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

@ cromi
nemam ja ništa protiv ewt-a i tebe.
dapače.
zahvalan sam ti, jer sam ovu metodu počeo proučavati.

ali,
vidio sam kako si 3-4 puta mijenjao oznake vrhova, usklađujući svoj pogled s novonastalom situacijom.
i,
zaista smatram, a i uočio sam, da je u velikom broju permutacija mogućih uzoraka moguće doći do vrlo šarolikih rezultata.

slažem da mi je potrebno još mnogo vježbe u ewt analizi.
trenutačno nemam ni alat za intraday analize.
no, jedan cijeli udbenik ewt-a probavio sam za 5-6 sati. uistinu.
brzo učim.

i volio bih i dalje pratiti tvoj pogled na svijet dionica.
a tvoje grafove neću komentirati, već prilagati svoje.
nhf

pozdrav.
a sad gibam kući

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


@ cromi nemam ja ništa protiv ewt-a i tebe. dapače. zahvalan sam ti, jer sam ovu metodu počeo proučavati. ali, vidio sam kako si 3-4 puta mijenjao oznake vrhova, usklađujući svoj pogled s novonastalom situacijom. i, zaista smatram, a i uočio sam, da je u velikom broju permutacija mogućih uzoraka moguće doći do vrlo šarolikih rezultata. slažem da mi je potrebno još mnogo vježbe u ewt analizi. trenutačno nemam ni alat za intraday analize. no, jedan cijeli udbenik ewt-a probavio sam za 5-6 sati. uistinu. brzo učim. i volio bih i dalje pratiti tvoj pogled na svijet dionica. a tvoje grafove neću komentirati, već prilagati svoje. nhf pozdrav. a sad gibam kući


@vlad

Ja nemam nista protiv da komentiras …naravno

Ali ja jos uvijek drzim do toga da ti nisi razumio temelj ewt..a
Zbog toga sam pisao….EWT se ne prilagodava…a to je vazno za razumiti jezgru ewt metode…

EWT je …otisak proslosti i buducnosti

sorry nije bila namera te uvrediti…


vipy: ” daj covjece jesi ti opcinjen s EWT, govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu ” O, ne! Sada opet ima materijala za trkeljanje… [bye]


@krpa

evo ti materiala (mozda je on za Vipiya)

analiza koja se ispunila

pogledaj privitak

Iz svega gore navedenog,….proglašavam “Vlad111” za trenutnog kralja TA…….[thumbsup]
Cromann nemoj se ljutiti, to je samo trenutno….
Momci samo tako nastavite……..[thumbsup]( odnosi se na Vlada i cromana)

Sve je stvar psihe.....


krpa: ” vipy: ” daj covjece jesi ti opcinjen s EWT, govoris kao da je EWT sve sto ti treba za burzu ” O, ne! Sada opet ima materijala za trkeljanje… [bye] ” @krpa evo ti materiala (mozda je on za Vipiya) analiza koja se ispunila pogledaj privitak

Kasno sad je 16.04.2008. i to 16:30. Ovo je trebalo vidit prije…..sorry

Sve je stvar psihe.....


Croman: ” ..ali ja razumim da vi to ne mozete svhatit…posto niste videli så enkelt är det ” tako je Cromane. Mi to nismo vidjeli, ne razumijemo mi nista ovdje. Zapravo, zivimo u plemenima i jos smo kanibali. Posebno volimo zderati mlade Svedjanke, moze i stranog podrijetla.


@sakai

Ako ti tako mislis o sebi i tvom naradu …to je tvoja stvar

Ja sam govrio o metodi EWT i nista drugo

New Report

Close