Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi koji upotrebljavaju ohlc podatke, crtaju pravilne sviće
abacus npr. nekoristi open, pa mu sviće nevride

clande stick
closing price
median -II-
tipical -II-
weighted close
ohlc
to je samo u jednom prozoru šta ima ovih pizdarija a 10 prozora ima pa si štelaj kako god hoćeš dok te glava ne zaboli.

who dares, wins

Technical Indicators
pod ovim ima 35 mogućnosti pa sad ti budi pametan šta bi ti danas dobro došlo da dođeš do nekog zaključka

who dares, wins

svi se vi pravit e pametni i serendate tu a da nešto sam sigurnošču znate nebiste to serendali pred publikom stoga muči bre i samo fakte iznosi


svi se vi pravit e pametni i serendate tu a da nešto sam sigurnošču znate nebiste to serendali pred publikom stoga muči bre i samo fakte iznosi

jesi li puno izgubio na burzi? [shocked]
[lol]

Frankly my dear, I don't give a damn!

@Khyan

Kaj bi se ljutila gospon Khyan? Pa ne moramo svi isto misliti, jel da ?
Ne znam gospon Khyan, inzistirate na pravilnosti mog trokuta a ne inzistirate na pravilnosti vašeg H&S. To baš ne bi rekla da je ispravno.
Evo našla sam slikicu trokuta sa stranice od Bulkowskog i kao što vidite praktički je njegov primjer simetričnog trokuta identičan mom trokutu na Crobexu. Tako da tu nema nikakve dvojbe.
Inače jedino pravilo koje postoji je da treba postojati trend da bi ovo bio continuation uzorak a vidite u mom grafu da taj uptrend postoji.
Označila sam vam isprekidanim crticama linije uptrenda i sve je regularno.Inače nacrtala sam za vas novi trokut sa malo pomaknutim stranicama, možda vas je to bunilo ali trokut je trokut, nema kod trokuta nekih većih filozofija.
Pozdrav gospon Khyan


@Nasdaq

Čujte, nacrtali ste pet grafova u životu i već dijelite lekcije. I to vidim svima po redu.U tom mom grafu sam našla jedan pattern odprije koji uopće nije tehnički nego je bio zanimljiv jer je bio jako sličan sadašnjem i to sam i napisala da ne znači ništa ali mi je zanimljivo jer su jako slični.Tako da nema nikakve veze koji je trend bio ili nije bio jer to uopće nije tehnički uzorak,bik mamicu.
I daj odrastite, nije vam ovo natjecanje. Ak vam je do natjecanja upišite se na plivanje ili karate.
Pozdrav

Brankica @ zasto ne ovako crtati [rolleyes] komentari?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Čujte, nacrtali ste pet grafova u životu i već dijelite lekcije.

a odkad je kvantiteta mjerilo kvalitete [yawn]


U tom mom grafu sam našla jedan pattern odprije koji uopće nije tehnički nego je bio zanimljiv jer je bio jako sličan sadašnjem….
Tako da nema nikakve veze koji je trend bio ili nije bio jer to uopće nije tehnički uzorak,bik mamicu.

[lol] sve si sama rekla, hvala


I daj odrastite, nije vam ovo natjecanje. Ak vam je do natjecanja upišite se na plivanje ili karate.

[lol] sve si sama rekla, hvala

nevjerojatno koliko ovdje ima nepismenih..

Svaki pocetnik zna da zastava ne moze trajati dulje od 3 tjedna…

A nekima je zastava dulja od štapa—

Valjda im je slani morski zrak isprao glavu

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Brankica @ zasto ne ovako crtati [rolleyes] komentari?????

To ti je onda kanal !!!
Pa jučer smo to utvrđivali čitav dan.
1-12 tjedana je zastavica, ali uvijek su kraće, od 1-4 tjedna.

Toliko su signali nejasni i Crobex lagano prelazi u ravnu crtu na EKG-u.
Teže je nego prije određivati signale.
Evo ti pravog kanala.

KOEI ima wedge UP, i napravljen je proboj prema dolje.
E sad, to može biti lažni proboj, ali count je napravljen, tako da ja vidim ovdje borbu poz. i neg. signala.
Kao što rekoh, nejasni signali na svim dionicama, duuuuge forme kanala ili trokuta.
Velikih padova i rasta, nema, samo postoji lagani trend prema gore, koji već traje godinu dana.



@Khyan

Kaj bi se ljutila gospon Khyan? Pa ne moramo svi isto misliti, jel da ?
Ne znam gospon Khyan, inzistirate na pravilnosti mog trokuta a ne inzistirate na pravilnosti vašeg H&S. To baš ne bi rekla da je ispravno.
Evo našla sam slikicu trokuta sa stranice od Bulkowskog i kao što vidite praktički je njegov primjer simetričnog trokuta identičan mom trokutu na Crobexu. Tako da tu nema nikakve dvojbe.
Inače jedino pravilo koje postoji je da treba postojati trend da bi ovo bio continuation uzorak a vidite u mom grafu da taj uptrend postoji.
Označila sam vam isprekidanim crticama linije uptrenda i sve je regularno.Inače nacrtala sam za vas novi trokut sa malo pomaknutim stranicama, možda vas je to bunilo ali trokut je trokut, nema kod trokuta nekih većih filozofija.
Pozdrav gospon Khyan

sve pet. 2 čovjeka su valjda pametnija od jednog. bar ja tak mislim. ugodan zadnji dan vikenda
[thumbsup]

New Report

Close