Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znaci ili polako gore il na 2500-2600[thumbsup]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


znaci ili polako gore il na 2500-2600[thumbsup]

ne nužno.
postoji i varijante ewt-a gdje bi konačno dno bilo iznad već dosegnutog (3216).

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

za vlada

SAM PROTIV SVIH

moguce je da je kriza iza nas, dotaknuli smo magicnu brojku od 3200, po fondovskim krugovima idu price da veliki traze pakete na prodaju, ameri su u plusu, trebalo je znat iskoristit ponedjeljak i petak i ukrcat se, napraviti temelje za dugorocni portfelj!

IDEMO AP AP

CROBEX

SAM PROTIV SVIH

CROBEX

SAM PROTIV SVIH


CROBEX

imamo divergenciju i na MACD, poceo se ispravljat dugorocni graf koji prikazuje trgovanje na dnevnoj razini, jakooo lijepo!

IDEMO AP AP


CROBEX

ajd daj neki kraci period
thx

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

mislim da rezultati tehničke analize u naredna 2 dana ponajviše ovise o mirovincima.
oni definitivno imaju municije za barem 7-8 ovakvih dana.
a ewt će se lako prilagoditi njima.[smiley][tongue][kiss]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


CROBEX

misliš da ćemo zapotegnut ispod 3000, u kojem periodu, odnosno koliko bi nam trebalo vremenski da se to dogodi?

&


GERONIMO: ” CROBEX ” misliš da ćemo zapotegnut ispod 3000, u kojem periodu, odnosno koliko bi nam trebalo vremenski da se to dogodi?

necemo , jako tesko, ameri rasturaju, moglo bi se zaredati vise pozitivnih rezultata, jos sljedeci tjedan izvjesca[thumbsup]

IDEMO AP AP


….. a ewt će se lako prilagoditi njima.[smiley][tongue][kiss]


@vlad

Nemoj govoriti o necemu sto neznas… EWT se ne prilagodava…to nije pravi EWT..mozda tvoj pogled ali on je kriv
.. za razumit,svhatit EWT treba ucit puno vlad a ne par tjedana…EWT je nesto fantasticno…kad se nauce pravi temelji od EWT ….onda imas fantastican alat…

New Report

Close