Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Raj za trejdere [smiley]

Samo daj. [thumbsup]

Stvoren H&S na Crobiju.
Target 2040.
Sretno.
[/quote]
kakve veze ima H&S na crobiju sa trejdanjem?
ako zna hvatati odbijance u padu zaradit će više nego ti na long ulaganjima i uvijek ć ebiti uglavnom u kešu
pa pogledaj tigrusa, koju lovu namlati na daytrejdanju…i onda s njom pokriva gubitke na long strani [tongue]
[/quote]

klega Tic,
ja sam trenutno 90% u Cashu jer postoji velika vjerojatnost da ce se formirati padajuci trend.

kad je trend rastuci ja sam 90% u dionicama.

sto se tice mojih "long" pozicija – ja ih nemam – ustvari imam samo HT jer je to jedina dionca sa jasnim rastucim trendom.
[/quote]

A gdje je nestala plastika? Ona kupljena na 94 i sitno. Van s gubitkom ili samo lapsus?

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Kane,

90% Cashs znaci da imam nesto dionica. cca 10% dionica.
100-90 = 10… ok?

plastika je odlicna.

Tigrus,
naravno da je odlična.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


ako može netko TA KOEI-a?

thnx

može, ide onako kako se vidilo prije misec dana da će ić


kristalno čista slika na končaru
400-420 kn

grafovi, onda i sad

atgr, uskoro odluka…





Raj za trejdere [smiley]

Samo daj. [thumbsup]

Stvoren H&S na Crobiju.
Target 2040.
Sretno.
[/quote]
kakve veze ima H&S na crobiju sa trejdanjem?
ako zna hvatati odbijance u padu zaradit će više nego ti na long ulaganjima i uvijek ć ebiti uglavnom u kešu
pa pogledaj tigrusa, koju lovu namlati na daytrejdanju…i onda s njom pokriva gubitke na long strani [tongue]
[/quote]

klega Tic,
ja sam trenutno 90% u Cashu jer postoji velika vjerojatnost da ce se formirati padajuci trend.

kad je trend rastuci ja sam 90% u dionicama.

sto se tice mojih "long" pozicija – ja ih nemam – ustvari imam samo HT jer je to jedina dionca sa jasnim rastucim trendom.
[/quote]
u cashu si? a što je bilo sa PODR, KOEI i INA-R-A nisam nigdje primjetio da si se hvalio sa zaradom od prodaje

@Tic

izasao sa malim plusom na ovom odbijancu crobexa do 2180.

shit.

upit za tehnicare, sto ocekuju u sljedecih desetak dana na IGH, s obzirom da je dionica vrlo volatilna i da je u uslo puno spekulanata

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

ina je zrela za dobar odbijanac ,danas je bilo vidljivo forsiranje down….sutra-preksutra idemo nazad iznad 1800

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ovo mi je stvarno zanimljivo.. Iako je od uvođenja eura tečaj EUR/USD narastao u 5 koraka zbunjuju me ovi grafovi: 1) eurusd dugoročni (valjda nekakav odnos dem-a, lira, franaka itd/ u odnosu prema USD) kao i graf 2) EUR index ( valjda košarica bivših euro valuta) po kojima je moguće da je stvarno nastupila supergrand korekcija

Šteta šta se malo debatira o tome, svaka čast na trudu!

Ja ću pokušat odgovorit na pitanje: trend je za sada bočno kretanje u bullish obrascu, a sudeći i po pratećim oscilatorima ( na kraju krajeva i realnim odnosima i mogućnostima američkog i europskog gospodarstva ), ipak očekujem formiranje novog vrha na razini od gotovo 1,8 a tek onda supergrand korekciju eura iliti potop. Lijep pozdrav.

never surrender

Deca, IGH. Masivni double top. Volumeni savršeni. Prvi vrh nastao na velikom volumenu, drugi na isto pojačanom ali manjem nego prvi.
Volumeni između dva vrha u padu-školski. Udaljenost između vrhova veća od minimuma od 1 mjesec, oko tri mjeseca. Pad između prvog i drugog vrha nije manji od 20%, u ovom slučaju oko 30%.
Što je veći pad između vrhova to je bolji performans double topa. U prosincu 2009. imali smo probijanje neklajna označeno crnim kvadratom ali nije bilo odlučno, niti na nekom značajnijem volumenu, te je cijena našla potporu na 2500 i napravila pullback i probila neckline prema gore.
Međutim udarila je u otpor na 3400 koji nije uspjela probiti, te su nakon toga formirani lower highevi označeni crnim krugovima koji su doveli cijenu do neklajna i onda se dogodio klasični neckline proboj gap down na povećanom volumenu označen u crvenom krugu. Kao što vidite cijena je našla potporu na starom otporu od 2500. Ostavljen je gap na 2970-2770 koji bi se mogao popuniti jednim pullbackom prema neckline-u. Gapovi imaju tendenciju da se kad tad popune ali to kad tad može trajati 10 godina. Postoji gap na 5200-4850 iz 9. mjeseca 2008. koji još uvijek nije popunjen i ko zna kad će biti. Ako potpora na 2500 ne izdrži onda je preporuka primjeniti taktiku spašavaj se ko može.
U svakom slučaju tehnički target ovog double topa je 1300 ali s obzirom da je prošlo dno na 1400 ostaviti ću mogućnost da target bude 1400.
Pozdrav
[kiss]

kaj veli tehnička za sutra, pljus ili plus?

Frankly my dear, I don't give a damn!

New Report

Close